Gigabyte M57SLI-S4 - opinie

Tak jak w temacie co sądzicie o tej płycie? Czy jest warta uwagi? kosztuje w granicach 290-300zł.

Wolałbym Foxconna NF570 lub Biostara TF560

ale nie chodzi mi o to co byś Wolał :stuck_out_tongue: tylko czy jest warta uwagi

ja tam bym wolał dfi inifnity ultra II

Ta płytka badziewie :x słaba do OC, trzy fazowe zasilanie procka, wlutowany bios :x Krótko mówiąc szrot

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700-5

Niski voltarz na proca

Ta płytka badziewie słaba do OC, trzy fazowe zasilanie procka, wlutowany bios Krótko mówiąc szrot

Dlaczego uważasz że to badziewie. Nie każdy potrzebuje płyty do OC. Uzytkowałeś ta płytę że sie wypowiadasz? Kto chce płytę do OC to kupuje inną lepszą płytę. Na pewno ten gigabyte jest ciekawszy niż ten twój szrot Asrock.

przeczytaj najpierw test a potem sie odzywaj :stuck_out_tongue:

Jak jest płyta która nie pozwala na oc to jest badziewna nawet wtedy gdy ktoś nie myśli nawet o oc dlatego że ma słabą sekcje zasilnia, słaba chłodzenie mostka itp. krócej mówiąc są takie płyty mało żywotne i niestabilne.

nieporównuj epoki K7 z K9 ;]

Oczywiście że tak jest. Tylko ze denerwują mnie tacy ludzie którzy twierdzą że jak się nie nadaje do OC to Szrot. Są użytkownicy którym wystarczają ustawienia domyslne i nie podkręcają sprzętu. Sam używałem niedawo tej płyty gigabyte i była fantastyczna i bardzo stabilna. A zmieniłem płytę ponieważ chcialem mieć 2 x PCIe x16 ponieważ chcę za jakiś czas mieć karty w SLI. Do OC jest przeznaczona inna grupa i klasa sprzetu. Stąd taki a nie inny komentarz.