Gigabyte Radeon HD4850 - ilość mb (vram)

Siema. Czy może mi ktoś w końcu powiedzieć ile ostatecznie ma mb ta karta graficzna? Na opakowaniu pisze ,że 512mb. Na stronie http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ (can you run it?) jest napisane ,że mam 2,2GB. W panelu sterowania w win7 mam napisane dokładnie to co na tym obrazku

f0492925.jpg

W programie CPU-Z jest napisane ,że mam 512mb

60762d3d.jpg

No i w końcu w evereście mam napisane ,że mam 512mb.

No to ile w końcu mb ma ta karta!? Proszę nie pisać postów o treści typu “wójek google” albo “opcja szukaj” bo szukałem i w google i na tym forum no i na to wyszło ,że na jednych stronach jest napisane ,że ma 2gb a na drugich ,że ma 1gb.

Wystarczyło wyszukać co to jest “Całkowita dostępna pamięć graficzna”. Dowiedziałbyś się, że jest to wartość pamięci jaka karta może “pożyczyć” z RAMu (w razie potrzeby oczywiście). Sama karta ma 512MB.

No ok ale karta jest “dwu rdzeniowa” jakby (albo dwu procesorowa) więc chyba ma 1gb.

Dodane 16.04.2011 (So) 19:50

W panelu ati catalyst jak klikne prawym na ikonke w tray’u to mam do wyboru 2x Ati Radeon HD4800

Karta z dwoma rdzeniami graficznymi nazywała się Radeon 4850 X2. Ty z tego co widzę masz zwykłą, czyli z jednym GPU.

może mi ktoś powiedzieć ile pamięci graficznej ma karta Ati Radeon hd 4800 series.w systemie jak sprawdzałem to pisało udostępniona pamięć 1919 mb.klikałem na ikonkę ati catalyst controler i pisze 1 ati radeon hd 4800 series i 2 ati radeon hd 4800 series.to wreszcie ile ona ma.bardzo proszę o odpowiedź .kamil