GIGABYTE Utility Mamager - od czego sterownik?

GIGABYTE Utility Mamager - to chyba sterownik od płyty głównej, tylko jakiej, bo nie wiem czy mam “walniętego” tego stera, a nie mam płyty do niego…

Dzięki!

Pobierz zainstaluj i zobacz,a na płycie CD do płyty głównej to go nie ma.

UPDATE

Gdzie masz komunikat że brak tego steru - napisz.

“404 Not Faund”

PS: co miałbym pobrać? :roll:

Acha, a płytę mam z Epoxa może to trochę ułatwi czy ten ster jest do tej płyty…

A może karte graficzną masz od GIGABYTE??

Może sprecyzuj komunikat

GIGABYTE VGA UTILITY MANAGER

czy

GIGABYTE Windows Utility Manager

Może stosujesz oprogramowanie do płyt Gigabyte,to nie mam pojęcia czy będzie chodzić na Epoksie.

GIGABYTE Windows Utility Manager

Jak masz odinstaluj i zrób porządek w systemie po nim.

Nie, to żaden błąd! Tak się nazywa to jak najadę myszką na ikonkę tego stera w trayu… i tak się pytam bo mi to czas włączania kompa wydłuża ładowanie się tego…, a jak nie pasuje to do mojej płyty to po prostu wywale to.

Czyli program Ci się ładuje przy starcie systemu i masz ikonę w trayu.

Z uruchom komenda msconfig i uruchamianie i odptasz tą opcję .OK,restart kompa i zobacz teraz.

Sprawdź w programach(dodaj lub usuń program) czy nie masz takiego programu jak piszemy w postach zainstalowanego.

Tak, mam, a jednak ta nazwa jest z “Windows”, po prostu w trayu nie była walnieta cała nazwa, dla zainteresowanych ten ów proces się zwie “gwum” i go zaraz odinstaluję, a jeszcze taka prośba: polećcie jakąś dobrą stronkę z sterami do tego Epoxa…

Dzięki wszystkim za pomoc!

Zobacz co masz na płycie CD do płyty głównej.

Zobacz na stronę producenta płyty.

http://www-old.epox.nl/english/

Tylko, że ja… …ja nie mam płyty CD od tej płyty głównej…, z 1. była awaria na gwarancji i dali nową płytkę, jednak bez żadnego CD.

Acha, a tak w ogóle zainstalowanie tych sterów to coś poprawi… czy nie? Bo mi się specjalnie nie chce tego czynić…

A o jakich sterach mówimy - jak wszystko dobrze chodzi to nic nie rób.

Mówimy, o tym czy warto zainstalować stery do Epoxa od Epoxa…

No to faktycznie dużo wiem.

Lepiej to już Ty nic nie rób.

Oki, to dzięki, zostawie to w spokoju!