Gimp 2.6 sypie się przy uruchamianiu

Jak w temacie, reinstall nic nie daje, nie jest to wina jednego pliku, bo pada w różnych miejscach ładowania. Jeszcze kilka dni temu działał…

Pobierz ponownie plik GIMP`a. Jeśli nic nie da, usuń wszystkie wpisy w rejestrze od niego itp. W ostateczności spróbuj zainstalować starszą wersję.

Zrobiłem już chyba wszystko, odinstalowałem przez Revo, zainstalowałem starszą - nic. W końcu zainstalowałem najnowszego i teoretycznie działa, ale muszę go włączyć i nie dotykac kompa przez 5-10min aż wreszcie sam się uruchomi…

Może komp nie daje rady…? :-)))))

Wszystkie gry i programy latają jak trzeba tylko jeden gimp nie… :? Jakie on ma niby wymagania? i7 i 3x gtx295? :x

jak juz robisz reinstall to zrob gruntowny najpierw wywal przez panel sterowania pozniej wszystkie pozostalosci po nim wyrzuc z dysku (folder z ostatnimi plikami) kiedy ja mialem problem z gimpem pomoglo nie wiem jak bedzie w twojej sytuacji a co do tego ze musisz czegac 5-10 min to moze przez to ze nawrzucales tam pelno zbednych czcionek pedzli gradientow itd?

Nie mam do gimpa żadnych własnych addonów, tylko domyślne. Odinstalowałem przez Revo, więc z pozostałościami nie było problemów…

Z dziennika zdarzeń:

http://www.speedyshare.com/153682783.html

Tyle znalazłem o gimpie. W raportach i rozwiazywaniu problemów czysto, nie znaleziono rozwiązań…