Glass2k i problem z pulpitem

Mam bardzo poważny problem z ikonami pulpitu… Myślę, że najlepiej mój problem zaprezentują 2 screeny. 1 zaraz po uruchomieniu Windowsa a 2 chwilę po… Problem nie dotyczy tylko ikon, ale także TApety… Jest to bardzo poważny problem i za bardzo nie wiem co mam robić ?? Pulpit wraca na chwilę do pierwotnej postaci kiedy nacisnę ikonę POKAŻ PULPIT. Odśwież nie pomaga… Mam najnowsze sterowniki do kart graficznej GeForce FX 5900… Problem wystąpił kiedy zakończyłem grać w grę Hereoes V. Tzn. Jakieś 20 minut potem… Posiadam nakładkę na Windowsa XP Vista Transformation Pack 4.0. Chciałbym jeszcze dodać, że wszystko chodzi dobrze… Jedynym problemem jest ten pulpit… Poniżej zamieszczam screeny:

  1. Tak powinien wyglądac pulpit:

1oo8.th.jpg

  1. Tak wygląda pulpit po 1 minucie użytkowania…

2zn3.th.jpg

  1. Tak wygląda pulpit po kilku minutach…

3er5.th.jpg

Miałem identyczny problem :?

Mi pomogło odinstalowanie tej “nakladki” i zainstalowanie programu TuneUp.

W TuneUp’ie zmieniałem wyglądy ikonek :wink:

PS.

Może znowu zacznij grać w tego Herosa V :mrgreen: (żart)

Po odinstalowaniu Vista Transformation Pack 4.0 problem nie zniknął. Odinstalowałem za pomocą programu Your Uninstaller 2006! i nic :. Może ktoś ma jeszzce jakieś propozycje :confused:

adrian17 a przywracanie systeum ? :slight_smile:

dobry jesteś ! :lol: ja nie umiem - wiem jak formatowac dysk ale kompa. Ziom miszcz jesteś :lol:

Może spróbuj odinstalować go Unlocker’em?? :?

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1571&t=59

a masz włączony program glass2k

adrian17 zmień tytuł na konkretny - inaczej --> śmietnik

Wszystko się wyjaśniło. Chodziło o program glass2k :D. Teraz mam jeszcze pytanie ( wyłączyłem ten program )… Jak całkowicie usunąć pozostałości po nim ( nie da się go odisnatlować ), bo chciałbym go jakoś przeinstalowac lub wgrać jakiś inny alternatywny…

usuń folder C:\Program Files\Glass2k i przeczyść rejestr :mrgreen:

Ok to pomogło… Po przeczyszczeniu rejestru i usunięciu tego folderu włączyłem ponownie glass2k i jak narazie jest wszystko w porządku :D. Dzięki za pomoc…