Głoś praca napędu dvd LG

Witam, jestem (niestety) niezbyt szczęśliwym posiadaczem napędu DVD marki LG. KIedy wkładam do niego płytkę, wszystko działa ok, jest tylko jeden problem - gdy płyta rozpędza się na maxa, robi się dosyć głośno, aż narywa całym kompem. Moje pytanie - czy głośną pracę urządzenia można reklamować?

PS. Moim zdaniem nie jest to ta głośność, która podawana jest jako maksymalna przez producenta ;).

możesz idz sie ich spytaj

jeżeli za głosno wyje to mozesz ją reklamowac.

Oczywiście.

Mam DVD lg i chodzi cichutko.

Wcale go nie słychać.

OK, dzięki. Zabaczę co da się zrobić ;).

Nie wiem czy przypadkiem wszystkie napedy LG nie są podatne na “wycie” U mnie LGGCC-8525B mało,że wyje to częsie blachami kompa do tego stopnia, że miedzy górną blachę a zasilacz musiałem podłożyć zwinięta folię. W ten sposób zamortyzowałem wpadające w wibracje blachy.

Zawsze jest problem z reklamacja jak coś działa. Do mnie po reklamacji w serwisie napęd wrócił w tym samym stanie. Dopiero po interwencji w serwisie centralnym, wymieniono na nowy. Najgorszy jest okres oczekiwania :?

Ja mam nagrywarkę (zwykłą, nie DVD :frowning: ) LG GCE 8525B i też wyje jak chol… można to reklamować?? Albo jak sobie z tym poradzić??

Koledzy wyżej wyjaśnili, że można…

Niebardzo samemu to zrobisz,gdyż chodzi o mechanike napędu.

Reklamacja i wymiana na nowy powinna pomóc. Zrób to jak najszybciej