Glos w oddali w laptopie

Witam,

Posiadam Aussa A6F, wsyztko super mam podlaczona karte muzyczna zewnetrzna, do glosnikow 5.1.

Problem pojawil sie jak odlaczylem karte, jak slucham muzyki lub ogladam film. to mam muzyke ale np jak ktos spiewa, to slusze to jak gdyby w oddali… to samo z filmami, muzyka dobrze dziala, ale jak sa dialogi to bardzo slabo slychac. ( w oddali) sprawdzalem wsyztkie ustawienia ( czy nie sa glosniki przestawione itd…) ale wsyztko ok, karta zew to Trust, mam zainstalowany sterownik, ( nie ma do tego zadnego programu) .

czy ktos spotkal sie z takim problemem?

Pozdrawiam i Wesolych Swiat ,

ho ho ho :smiley:

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Chetnie, ale mam niemiecka klawiature,i nie mam polskich znakow, + nie pamietam jak byly klawisze rozlozone.

To nie jest błąd, a jedynie włączony jeden z dostępnych efektów dźwiękowych. W panelu sterowania wejdź w ustawienia dźwięku i tam pogrzeb aż dojdziesz do efektów dźwiękowych (effects) i odznacz używanie efektów lub jeśli się nie da ich wyłączyć to wybierz efekt “żaden” (none) albo taki który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

jak by tak bylo to by bylo super. niestety sprawdzalem wszystko i to nie jest to, sprawdzalem ustawienia w panelu sterowania, w ustawieniach karty muzycznej z laptopa. wszystko jest powylanczane,( nie ma zadnego efektu wlaczonego/ tez o tym myslalem na poczatku)… mysle ze to cos ze sterownikami ale nie wiem co…