Głos

Mam taką sprawe przeinsalowałem winde i nic to nie daje a chodzi o to że gdy gram w jakąs gre to głos(muza gadki itd)zaczynają skrzeczeć i tak coraz bardzie i głosu pużniej nie ma co to może być?

Dzieje Ci się tak tylko w grach??

no ma te direcx stery itd

:o :o :o :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Możesz pisać po polsku, odnoszę wrażenie, że chciałeś odpowiedzieć na post Damiana :roll:

Pozdrawiam :okulary:

Skoro mówisz że reinstalka nic nie daje to wygląda na uszkodzenie karty muzycznej… :? Mógłbyś przetestować ją u kumpla.

Poszukaj ewentualnie najnowszych sterów do tej karty,może to pomoże.

z tej wypowiedzi rozumiem, że no jest potwierdzeniem zapytania Damiana

raczej nie wygląda!! bo jeśli karta kaszani się tylko podczas grania to nie może być uszkodzona mechanicznie!! :roll:

przyczyna musi być inna!! i jest to dość nietypowy problem!! jak coś wymyślę to dopiszę do tego posta!! :smiley:

mam zintegrowaną karte muzyczną i dzieje mi sie tylko w grach help :roll:

hmmmm :roll:

spróbuj tak:

zapodaj jakąś grę i poszperaj w opcjach AUDIO!! może trzeba coś wyłączyć?? być może masz zintegrowaną kartę dźwiękową, która obsługuje EAX (co jest tylko pic na wodę) i należałoby wyłączyć takowe doładowanie efektów w grach?? :roll: pokombinuj i daj znać co i jak!! :stuck_out_tongue:

to przez to że masz zintegrowaną karte muzyczną też tak mam na niektórych grach.Najlepiej kup jakąś osobną karte do dzwięku.