Głośnik a może całkiem coś innego?

Witam mam poważny problem z moim k700i wygląda to tak

-dzwonki,mp3,amr ,polifonia,sms odtwarza ale nic nie słychać dopiero jak podepnę słuchawki jedynie jak ktoś dzwoni do mnie to telefon gra wcześniej ustawiony dzwonek.to samo jak sms przychodzi wtedy tel odtwarza wcześniej ustawiony dźwięk sms.natomiast w opcjach dźwięku sms.odtwarzam dowolny dźwięk widać ze odtwarza ale nic nie słychać ale z opcjami glośności dzwonków słychać wyraźnie ustawiona melodyjkę

-nic nie słychać podczas rozmowy dopiero jak podepnę słuchawki lub przełączę na glośnomówiący

-mikrofon nagrywa ale po odtworzeniu jest charczenie

-fotkę robie lub film kręce to fon odtwarza charakterystyczny dźwięk

ale po nagraniu video(bez podpiętych słuchawek) nie słychać żadnych dźwięków

-jak go wyłączę a potem załączę to po załapaniu sieci sam przestawia sobie profil na ''HF" mimo ze słuchawek nie mam podpiętych

-wskaźnik baterii jest dziwny jak go użytkuje i są 4kreski a po jakimś czasie przybywa o 2 a potem ubywa

-nie słychać dźwięku jak telefon załączam i wyłączam

dźwięków klawiszy również nie słychać ino w podpiętej słuchawce

-jak gram w gry na komie tez nie słychać co sie w grze dzieje

-poza ta awaria wszystko w fonie działa:bluetooth.irda,radio,nie gubi sieci

nie wiesza się

ogólnie po podpięciu słuchawek wszystko ok-wszystkie dźwięki telefon odtwarza mp3.poli nagrywanie działa przez mikrofon w słuchawkach,można śmiało rozmawiać.a poza tym głośniczek + mikrofon są ok bo sprawdzałem na k500i.kupiłem go niedawno na allegro jak go otrzymałem to okazało sie ze miesiąc przed otrzymaniem go roczna gwarancja wygasła nie wygląda na to ze upadł.stan wizualny bardzo dobry.wewnątrz wygląda na sprawny ale ktoś przede mną go rozkręcał było widać ślady lutowania w okolicy złącza systemowego.Czekam na wasze porady bo już mnie krew zalewa z tym telefonem;(.dobrze ze mam jeszcze poczciwego bezawaryjnego t230i.pozdrawiam wszystkich forumowiczów

EDIT

Nie stosuj tego typu ozdobników w temacie, bo to strasznie denerwujące :twisted:

Sam temat popraw lepiej na bardziej konkretny, opisujący problem jakiego dotyczy.

Kolejna sprawa, popraw szybciutko treść posta - na forum stosujemy polską pisownie (z literkami ąęćśżź itd. włącznie)

…inaczej temat poleci do KOSZA :stuck_out_tongue:

(adpawl)

wychodzi na to że jak nie masz dźwięku bez podpięcia słuchawek to masz walnięty…głośnik

generalnie polecam zmianę telefonu bo k700 był fajny…kilka lat temu a jak się coś w nim zacznie psuć to końca nie widać…

u mnie zaczęło się na “dźojstiku” (wymieniany 2 razy w ciągu pół roku) a skończyło na “wylaniu” wyświetlacza…był to taki efekt jaki ma się po naciskaniu np wyświetlacza kalkulatora…nic nie było widać…tzn było - czarną plamę.

telefon generalnie jest wyśmienity, nic nie mam do k700 ale ma krótką bezawaryjność jak np. nokia

jeśli dalej chcesz mieć ten tel to ratuje Cię chyba tylko serwis…