Głośnik ( który z tych )


(Bandzarjp) #1

Witam chce się was poradzić . Chodzi mi o głośniki mam kilka do wyboru jak byście mogli zerknąć tu w link http://sfk.pl/helios/index.php?cPath=325_330 i polecić jakieś sensowne głośniki do 150 zł < PlusNinus > .

ps nie mówcie o takich których nie ma tam w sklepie ponieważ mogę tylko zakupić takie które są w owym sklepie mam talon do niego więc głośniki będą tak jak by za free


(Bakareg) #2

http://sfk.pl/helios/product_info.php?cPath=325_330&products_id=6326

http://sfk.pl/helios/product_info.php?cPath=325_330&products_id=6613

http://sfk.pl/helios/product_info.php?cPath=325_330&products_id=6619

ok. 150zł

Nie wiem czy to będzie pomocne ale na stronie benchmark.pl był niedawno artykuł co można wybrać w grupach cenowych do 100,200zł itp


(efazeti) #3

fajnie jakbyś mógł dołożyć do LOGITECH X-230


(kuba11) #4

Dołóż trochę kasy i bierz Logitech X-230.


(Bandzarjp) #5

a dobrze one '' siekają '' ? tylko nie wiem czy moja karta muzyczna wy3ma bo kupywałem ją jakieś 3-4 lata temu... . Co się stanie jeśli będzie ona za słaba na te głośniki ? spali się czy co?


(Bakareg) #6

głośnik niskotonowy ma własny wzmacniacz.

Test


(Bandzarjp) #7

Czyli co nic się nie stanie dla karty muzycznej i głośników ? .


(Bandzarjp) #8

Czyli nic się nie stanie dla karty muzycznej i głośników ? dobrze myślę .


(Bakareg) #9

dobrze


(Bandzarjp) #10

A jak myślisz ta karta muzyczna da radę jeszcze ? ''Viva ac'97 audio ( wave )'' chyba to taką mam wiem że to szrot ;d he he ale na razie musi mi taka wystarczyć . I jeszcze pytanie czy subufer musi stać nisko i na ziemi najlepiej to prawda ?


(Novy66) #11

tak subwoofer musi stać na ziemi, a co do karty dźwiękowej jak najszybciej zaopatrz sie w jakiś model Creative wtedy usłyszysz całą moc tych Logitechów. Na tej co masz możesz być troche zawiedziony dżwiękiem. :slight_smile:


(Psio1) #12

dźwiękówka - Xonar DX Asusa, Creative się chowa no chyba, że koniecznie chcesz mieć EAX5.0 sprzętowy wtedy skazany jesteś niestety na creative..


(Bandzarjp) #13

A możesz jakaś polecić z allegro żeby droga nie była ale i też jakaś w miarę dobra ? .


(efazeti) #14

np. Creative SoundBlaster Audigy SE OEM


(Bandzarjp) #15

dziś byłem niestety nie było tych które chciałem... w tyg będzie dostawa... pytałem też czy może są jakieś podobne głośniki do tych o które pytałem to powiedział że nie bardzo i że na jego miejscu by poczekał na dostawę tą... Widziałem tam głośniki Creativa 5.1 prawie taka sama co Logitech X-230 ale mówił że nie warto kupywać... piszcie jeszcze z tą kartą może jakaś tańsza?


(Novy66) #16

Creative SoundBlaster Live!

http://www.allegro.pl/item470549496_sou ... sklep.html