Głośnik

Wie ktoś może jak sprawdzić moc głośników - czy jest może do tego jakiś program? :o

Bo nigdzie to u mnie nie pisze! !!

Po pierwsze nie pisze a jest napisane :smiley:

Nikt tu nie ma prawa poprawiać i wytykać komukolwiek błędy ortograficzne to lepiej nie zaczynaj :twisted:

Pysiu

Mati-182 jeśli nie potrafisz pomóc to chociaż nie zaśmiecaj forum , przecież możesz to wysłać na PW autorowi. Jeśli chodzi o poprawność pisowni to jest tak jak napisałeś . Bez urazy i POZDRAWIAM! !!

Polecam forum na http://www.elektroda.pl

Forum elektroników - same tęgie głowy… Może znajdą jakiś sposób na rozwiązanie twojego kłopotu…

POZDROWIONKA.

No Doopra :smiley:

PS

to nie był błąd ortograficzny :smiley: ale jak coś to ja tego nie napisałem :x

No to kto - jest Was 3 z tego IP:

1 - Mati-182 [80 Posty]

2 - boczi [44 Posty]

3 - xsiondz [7 Posty]

PS.

Po diabła udostępniacie sobie hasła ???

Mati denerwujesz już z tymi twoimi niepotrzebnymi postami. Następne bez sensu, nie dotyczące tematu, itd będą poprostu usuwane !!

A o uwagach dotyczących ortografii już nie jeden raz pisałem !!

A tak na marginesie to oba sformułowania, zarówno “pisze” jak i “jest napisane” są poprawne.

Pozdrawiam

Dzięki! Przynajmniej ty odpowiedziałeś na temat

Może jestem ciemny i nie wiem o co chodziło asteriskowi ale … nikomu nieudostępniałem hasła :confused: Moge wiedzieć o co chodziło z tym IP …

Hmm według ciebie mamy takie samo IP ?!?! Jeśli boczi i xiondz są z torunia to moze łączą sie z internetem przez tego samego dostawce.

Jestem podłączony przez “kablówke” coś jak multimedia tylko ze to w spółdzielni założyli … może to dlatego, zresztą mało znam sie na sieciach wiec … może coś namotałem :smiley:

To jest bardzo proste - mam możliwość sprawdzenia

spod jakiego IP są pisane posty - wynik powyżej.

Jeżeli twierdzisz, że, jako zalogowany, nie pisałeś

danego posta to albo kłamiesz albo ktoś zna Twoje hasło.

Is that clear ?

Wiem co może moderator ;] ale źle mnie zrozumiałeś :wink: To chodziło o to że powiedziałem ze to nie był błąd ortograficzny ale jak cos to tego nie mówiłem … to było na zasadzie “jakby coś to mnie tutaj nie było” :smiley: ale chodzi mi o to IP, że niby mam takie samo jak boczi i xiondz ??

Nikt nie zna mojego hasła ani nie kłamałem Porpostu źle mnie zrozumiałeś :smiley: Ale mam takie samo IP jak xiondz i boczi ?!?!?!

Też uważam ze dziwne … ale wszyscy są z torunia i może dlatego ze są w sieci kablowej tvk torun ??? hmmm nie znam sie na tym ;] Ale dzięki asterisk przynajmniej wiem na czym siedze.

Pozdrawiam i sorki za ten wybryk z błędami :cry: