Głośniki 2.0/2.1 do 200 złotych

Szukam jakieś głośniczki 2.1 do 200 złotych.

Zastanawiałem się nad logitechem x-230 (190 zł), ale może znacie jakieś lepsze pozycje?

Głośniki mają być do ogólnego użytku, jakby dobrze z nich muzykę szło słuchać to w ogóle super.

Czasami będą podłączane do laptopa - dlatego 2.1 to maks czego szukam.

A ja polecam zestawik 2.0 Genius HF-SP 2000X bądź HF-SP 2000A (w wersji 2000X jest więcej basu ;))

Creative Inspire T3100

Czytałem gdzieś wzmiankę o geniusach, ale jest to dla mnie firma zupełnie obca, nigdy wcześniej o niej nie słyszałem.

Znalazłem w sklepie głośniki 5.1 geniusa za 117 zł - nie wiem co myśleć o tej firmie ale ten produkt nie nasuwa mi dobrych skojarzeń.

Macie jakieś doświadczenie z Genius HF-SP 2000X bądź HF-SP 2000A? Są wersje 2.1?


Poszukałem trochę o tych geniusach - wypadają fantastycznie, ale dla mnie chyba ciut za duże :wink:

Ja używam wersji 2000X są trochę “duże”, ale mają kopa :wink:

Są też wersje 2.0 (mniejsze) oraz 2.1 spis masz na stronie Geniusa:

http://www.geniusnet.com/

Jestem ich posiadaczem i muszę przyznać, że bardzo ładnie grają. Polecam.

Z Geniusów 2.0 będziesz miał lepszy dźwięk (basu nie będzie brakować, porównaj chociaż średnicę głośników niskotonowych w Genius HF-SP 2000X i w zestawach 2.1). Nie znajdziesz na nie miejsca?

Podobają mi się te geniusy jak nie wiem co, ale ten rozmiar :smiley: 36cm wysokości mój subwoofer nie ma :smiley:

Jak się zmieszczą koło monitora to się nie zastanawiaj. :slight_smile: