Głośniki 2.1 do 250 zł

I ja również (jak już pisałem) jestem zdecydowanie za 2.0, do 250zł można dostać najwyższy model od Geniusa w MDF i jeszcze trochę kasy zostanie.

no a dlaczego 2.0 a nie 2.1 ?? zawsze myslałem że to dużo lepiej mieć suba …

Do 250 zł nie będe miał dobrego dźwięku czy jak ?

Co myślicie o z-4 ? dobry sprzęt ? czy 2300 lepsze?

Logitech x-210

Porównaj głośniki w 2.0, a satelitki w 2.1 to się dowiesz dlaczego lepiej mieć 2.0… Do 250zł będziesz miał dobry dźwięk, ale na stereo.

Najlepiej by było gdybyś miał możliwość usłyszenia w sklepie 2.0 i 2.1 za tę samą cenę, zauważyłbyś różnicę, z pewnością na korzyść 2.0

ja jednak decyduje się na 2.1

powiedzcie czy z-4 mogą być

A co/kto Cię skłonił do tej błędnej decyzji?

A czy z-4 mogą być? Za ponad 300zł? http://www.ceneo.pl/230035 Nigdy w życiu bym nie dał tyle za takie głośniczki… Za mniej więcej taką cenę chodzą Microlaby Solo5c…

Żeby głośnik dobrze “grał” musi mieć odpowiedni rozmiar membrany, a do tego spore pudło najlepiej z drewna. Dziwi mnie, kiedy ludzie wybierają małe pierdziawki.

Chłopaki dobrze Ci radzą. Te Logitechy nie są dobrym wyborem, tym bardziej za taką cenę; inne plastikowe głośniczki również nie. Lepiej dołóż do Microlab Solo 6c.

…co by było najlepszym wyborem jak masz tyle kasy, albo oszczędź i bierz najwyższy model Geniusów 2.0, które już podawałem.

ok dziękuje wszystkim za pomoc , widzę że warto się poważniej zastanowić

W takim razie Co Waszym zdaniem jest najbardziej opłacalne ?? proszę o modele i cenę i porównanie ceny/jakości w różnych pułapach

Z góry dziękuje

No nie dogodzisz gościowi. Tak sobie śledzę ten temat z ciekawości. Masz dwie strony opinii. Czego jeszcze chcesz? Żeby za Ciebie zadecydowali? Idź do sklepu, sprawdź własnymi uszami i zdecyduj sam. Trudno o porównanie cena/jakość, kiedy “jakość” jest odbierana bardzo indywidualnie.

300-400zł: bierz Microlaby Solo5c/Solo6c (różnią się mocą (RMS), odpowiednio 40x2 i 50x2, wyglądem i wielkością pudła, szukaj na allegro).

200zł: bierz Genius Sp-Hf2000X (najwyższy model Geniusów, sporo opcji na panelu przednim takich jak wejście i wyjście dźwięku przez jack, MDF)

A to jeszce taka wzmianka !!

Jakie głośniki (2.0 czy 2.1 czy 5.1 ) najbardziej by pasowały do sprzęta dj- owskiego ? gramofony , winyle , mixery i te sprawy ??

Zależy co robisz w studiach nagraniowych do tworzenia muzyki zwykle stosuje się tzn. monitory studyjne wysokiej jakości głośniki 2.0 do sprawdzania jakości nagranego materiału i myśle ,że dj robią to samo.

Do muzyki zawsze 2.0.

2.0, chyba, że miksujesz 6 kanałów jednocześnie. :slight_smile:

ok dziekuję

Wezme te geniusy 2000 czy jakos tak za 199 zł

Jak już będziesz miał w domu i się nacieszysz, to wrzuć tutaj jakąś opinię dla potomnych.