Głośniki 5.1 do 200zł:]

Witam!

Chciałbym zakupić jakies fajne głośniki 5.1 do 200zł.Zastanawiałem się nad tymi: http://allegro.pl/item417495401_salon_l … ratis.html ale niewiem do końca.Proszę o pomoc…Pzdr! :smiley:

te co podałeś albo ewentualnie ten wynalazek

http://allegro.pl/item420849319_glosnik … aniej.html

Ja bym brał Logitech :slight_smile:

To bierz już lepiej te http://allegro.pl/item419923114_logitec … html#photo

jedyne 5.1 komputerowe, warte uwagi to geniusy te co podał goodprogram,Logitechy zagrają gorzej a logitech x530 lub x540 maja takie same brzmienie

X-540 i wszystko ode mnie :slight_smile:

No i jakaś dobra dźwiękówka do tego a nie pierwsze lepsze padło.

tłumaczenie wszystkim tego samego jest nudne, nie bierz ani x530 ani x540, no bo dźwięk jest jaki jest, weź geniusy+audigy 2 z allegro i będziesz mial namiastke kolumn, a nie plastkiowy wyrób marketowy “tak na forum audiofilskim wyrażają sie o tej firmie” jak chcesz troche o tym pogadać napisz na gg: 4833678

Widzę, że ktoś w końcu tutaj się zna i potrafi skrytykować plastikowe Logitechy i Creative. Moim zdaniem jak i wielu ludzi, żeby grało musi to być zabudowane drewnem a nie plastikiem… Tak więc GENIUS SW-HF 5.1 4000 był by dobrym wyborem ale przekracza 200 zł.

Ja bym Tobie radził uzbierać troszkę jeszcze kasy i kupić GENIUS SW-HF 5.1 5000 <-- sam takie mam już od ponad pół roku, lepszych głośników jeszcze nie słyszałem od tych a w połączeniu z kartą dźwiękową Audigy SE z modem od X-Fi Xtreme Audiu to po prostu miodzio :wink:

Genius SW-HF 4000 to dobre głośniczki o wiele lepsze niż te “plastikowe” Creative czy Logitech. Ale tak jak napisał josiok Genius SW-HF 5.1 5000 to zaje***** głośniczki. Miałem wcześniej te x530 Logitech a te łupią jak dzięcioł na drzewie :stuck_out_tongue: Ogólnie polecam ci Genius

Do 200zł to ja bym brał

Logitech X-540

Teraz to wszystko tak staniało że albo Logitech x540(do 200zł) albo Genius SW-HF 4000(powyżej 200zł) .

poprostu ja nie rozumiem, jak można polecać głośniki które są z platiku, i nawet nie mają średniego pasma, Geniusy, to głośniki które zjadają na śniadanie wszystkie creative i logitechy, czy ktoś kiedyś widział kolumny plastikowe?, przecież to zaprzecza fizyce, a najlepsza obudowa głośnika jest z betonu nieskończonego, mam nadzieje że ktoś to zrozumiał do tego, najlepsze kolumny mają w srodku beton a to o czymś świadczy

Dodatkowo można wskazać opcję dobrego zestawu 2.0 (2000x), zakładając że ścieżki 5.1 będą i tak pojwiać się od święta.

Prosił o 5.1 to niech ma 5.1 :stuck_out_tongue:

Kubinho

hehe mówisz identycznie jak ja :smiley:

tylko, że sam posiadasz Logitechy x530 :stuck_out_tongue:

Może Genius nie jest super znaną marką, tak jak masówki Creativa i Logitecha no ale słuchaj się opinii użytkowników co sądzą o takich Geniusach, każdy użytkownik sobie je chwali :slight_smile:

to bardzo stary config, jesczer jak nie miałem pojecia o kolumnach teraz Onkyo+Tannoy f4

josiok , iPod jest znany a jakość dźwięku jest na poziomie niskim… tak samo jak creative… ich MP3 nie zachwycają :wink: nie wiele osób wie że iRiver króluje wśród MP3 ale dla nich (nie znających się) to noname i wolą brać iPody i inne takie… ja bym zaryzykował i brał geniusy… może i nie są znane dla was ale za pewne marki tannoy, onkyo czy denon są dla was obce… może nieliczni je znają :wink: