Głośniki 5.1 i Karta Muzyczna

Witam wszyskich, jestem nowym użytkownikiem tego forum :). Przejdźmy do problemu.

Chciałbym kupić sobie głośniki 5.1. Rzecz w tym, że nie mam odpowiedniej karty muzycznej. Pomóżcie mi którą wybrać bo jest ich tak dużo na rynku. Cena do max 200zł. Mile by były widziane tańsze karty, lecz dobre jakościowo :). Drugi problem to właśnie sprzęt audio. Jakie głośniki polecacie? Cena tez do 200 zł. Czekam na odpowiedzi. :mrgreen:

KARTA MUZYCZNA

GłOśNIKI i TU.

Razem zmieścisz się w budżecie :smiley:

A coś z regulacją Subwoofera i głośników na pilocie? Za tą cene da sie wyszukać?:slight_smile: Jeśli nie nie ma sprawy te są też bajeranckie i seksiaste :smiley:

Karta dźwiękowa -> http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd& … 2&&u=10815

do tego Logitech X -530 i cacy będzie :smiley:

@DeadOrAlive

Jak ja mam Logitech X-530 do tego podłączyć. Subwoofer pod mikrofon czy jak? A poz tym da sie do tego nie odłączając basów podłączyć słuchawki stereo z mikrofonem? I w ogóle jak do tego podłączyć te Logitechy z tym X-Fi? Wytłumacz to "Paintowo"

Gdybyś przeczytał opis karty na tej stronie, którą podałem to znalazłbyś takie coś:

Rodzaj wyjść : 3.5mm wyjście słuchawkowe / wyjście liniowe (przedni lewy/prawy), Wyjście liniowe 2 (tylny lewy/prawy, boczny lewy), wyjście liniowe 3 (centralny/niskotonowy / boczny prawy), 3.5mm Flexijack , ,panel przedni kompatybilny z Intel HD (2x5pin).

Gdy by tu było piwko to bym ci postawił :). Dzięki, reszte chyba znajde w instrukcji obsługi głośników, lub karty.