Głośniki 5.1 w Drewnianej obudowie

Chce zakupić jakieś Głośniki 5.1, mam kartę 7.1 nie będzie problemu jak to podłączyć :?:

Co sądzicie o tych:

http://www.allegro.pl/item249955291_glo … w_ss_.html

Hmm, ja bym raczej zastanowił się nad czymś takim jak Drewniane głośniki Genius SW-HF 5.1 5000 + pilot bezprzewodowy. Dostępne są 2 wersjach kolorystycznych, obie można zobaczyć TUTAJ. Niestety nie mogę znaleźć recenzji tego zestawu ale mogę cię zapewnić, że wypadły bardzo dobrze. Znalazłem tylko taki TEST tego zestawu ale nie jest to ten, którego szukałem.

Zestaw cechuje się dobrym (głębokim) brzemieniem, solidnym wykonaniem (solidne drewniane obudowy). Minusy: pilot posiada tylko podstawowe funkcje, wejścia mało różnorodne (nie ma optycznego wejścia i o ile sie nie mylę to nie ma też wejścia coaxialnego, jest jakieś wejście które wygląda jak wtyczka s-video), brak systemu Dolby ProLogic I/II - niestety przy tej ilości wejść stereo przydały by się te kodeki.

Jednak za tą cenę otrzymujemy bardzo dobre, solidne wykonanie, dość ładny wygląd i bardzo dobre brzmienie.

Przy podłączeniu zestawu 5.1 pod kartę 7.1 nie będzie problemu. Po prostu 2 kanały nie będą grały, pamiętaj tylko aby podłączyć odpowiednio głośniki pod wyjścia w karcie. Sprawdź też w ustawieniach karty czy nie możesz włączyć tam systemu 5.1 zamiast 7.1.

Znalazłem też Takie głośniki Geniusa. Może będą lepsze, poszukaj recenzji w googlach.

No właśnie też te głośniki widziałem :slight_smile: ale cenka :slight_smile: fajne są jednak lepsze od tamtych ale teraz bym miał problem jaki kolor wybrać :?: a co do tych drugich to są trochę tańsze chyba lepsze te pierwsze.

No kolor to musisz już dobrać sobie sam np. pod kolor mebli w pokoju… :P.

Podejrzewam, że ten pierwszy komplet ma o wiele lepsze głośniki satelitarne i centralny, widać że są kilkudrożne. Bo w tym drugim komplecie nie wiadomo co siedzi pod tymi maskownicami… może być tylko jeden głośnik (kolumna jednodrożna), co jest bardzo możliwe zważywszy, iż kolumny frontowe i efektowe wyglądają tak samo. Kolumna centralna jest nieco szersza od pozostałych z zestawu więc może być w niej więcej głośników - ale to tylko moje domysły.

Ja na Twoim miejscu brałbym ten pierwszy zestaw, może nie ma super świecącego pokrętła i cyfrowego wyświetlacza ale kolumny wyglądają na bardziej solidne.