Głośniki Creative 2.0

Hejka! Mam problem. Kiedyś kupiłam głośniki Creative 2.0 i jak podłączam je do komputera to nic przez nie nie słychać. Jakie muszę ściągnąć sterowniki i na jakiej stronie ?

proszę powiedzcie mi co mam robić?

A jak masz podlączone inne głośniki/słuchawki to dźwiek Ci działa??

Może masz je po prostu wyciszone ? Start-wszystkie programy-akcesoria-rozrywka-regulacja głośności.

Dopiero co zainstalowalam Windows XP Home Edition i zainstalowalam Neostrade Plus, a głośniki mam podłączone do zielonej wtyczki i do kontaktu. Może potrzebne są jakieś sterowniki czy co ?

Zainstalowałaś wszystkie sterowniki (płyta główna, karta dźwiękowa, karta graficzna itp.)

Jeżeli jeszcze tego nie robiłaś to zainstaluj pierw wszystkie sterowniki do płyty głównej, jeżeli masz zintegrowaną kartę dźwiękową to po tej czynności powinna zacząć działać. Natomiast w przypadku osobnej karty dźwiękowej najlepiej zainstalować sterowniki dołączone na płycie ewentualnie dostępne na stronie producenta. Nie zapomnij też zainstalować sterowników do karty graficznej, bo domyślne systemowe to jedna wielka pomyłka :).

Nazwij temat konkretnie. Przeczytaj regulamin.

BTW - usuń nieregulaminowy podpis.

Jaka pyta glowna? gdzie mam niby sciagnac te wszystkie sterowniki? :cry: :cry:

Zwykle do komputera są dołączone sterowniki na płycie CD, nie masz żadnych ? oO

Najpierw to powiedz czy podłączyłaś do zielonego wejścia na karcie muzycznej - slot PCI czy zielone wejście na płycie głównej.

Jeśli do karty muzycznej to zainstaluj sterowniki do niej i wtedy powinny działać na 100%, jak do płyty głównej to sterowniki dołączone na CD.

Wpierw to zainstaluj ten program.

Odpal go, wejdź do “Płyta główna” i jeszcze raz do “Płyta główna” i napisz co pisze przy “Nazwa płyty głównej”.

ej sory ; / ale nie wiem o czym gadacie!! ja nie mam naprawde zadnych sterownikow! ani do karty graficznej, dziwiekowej a plyta glowna? nie wiem na co ona i jej nie mam :frowning:

owl_orly.png

Nie mogłem się powstrzymać :stuck_out_tongue:

A tak w ogóle to przeczytaj mojego przed ostatniego posta i zastosuj się do niego udzielając nam informacji, ok.

Hmmm kto Ci instalował ten system?? Jedynym wyjściem jakie widzę to żebyś poprosiła kogoś kto ma jakieś pojęcie o kompach, żeby zobaczył w czym problem…

No wlasnie! zainstalowal mi to taki gosciu od kompów. No i powiedzial teraz jak ci internet dziala to na intrnecie zainstaluj sterowniki. Tak mi powiedzial ;/

Umiesz czytać ? :confused:

Skoro instalowałaś na nowo XP’ka, nie masz sterowników na płycie i nie chcesz podać nazwy płyty głównej to jak mamy ci tu poradzić, który sterownik ściągnąć do dźwięku ??

Postaram się pomalutku i najdokładniej jak umiem :smiley: :smiley: :

  1. Czy Twój komputer był kupiony w jakimś sklepie?? Jak tak to postaraj poszukać się konfiguracji/model/nr. oferty sklepu, czy cokolwiek w czym masz jakieś oznaczenia (płyta główna, karta graficzna, pamieć etc.). Jak uda Ci się coś znaleźć to napisz :smiley:

  2. Jeżeli nie udało Ci się tego zrobić to teraz kliknij w TEN LINK następniej sciągnij ten plik, który Ci się otworzy, potem zainstaluj program, który ściągniesz (jak nie wiesz jak to pisz…), po instalacji otworzy Ci się taki program i tam poszukaj zakładki płyta główna (z lewej strony) i następnie w tym dużym okienku bardziej z prawej jeszcze raz w płyte główną i napisz nazwe płyty głównej.

Jak uda Ci się podać model płyty głównej(nie przejmuj się napewno posiadasz coś takiego…) to może uda Ci się pomóc…

Napisałeś to samo co ja w poprzednim poście :x

no pobralam to co mi napisales/as to co mam teraz niby zrobic ;/ ?

sluchajcie! !!

no sciegnaelm ten program ktory podal mi maniekz. To co ja mam ci teraz podac? weszlam na ta plyte glowna i tam jest: id plyty,nazwa plyty,…itp…itd

to co ja mam ci teraz podac?