Głośniki Creative Inspire T6100


(system) #1

Prosze o wasze opinie jak chodza te głosniki i jak z jakoscia oraz jakie karty dźwiekowe posiadacie, bo mam zamiar je zakupic. A i jak z głosnoscia?


(Wujek 15) #2

Po pierwsze.. ile masz funduszy ? Bo może znajdziemy cosik lepszego :slight_smile:


(system) #3

do 300 zł ale wolał bym aby były opinie o tamtych chodź inne również mile widziane


(Misza89) #4

Mam te głośniki, dobrze dają, a kartę dźwiekową mam wbudowaną. Polecam zakup.


(system) #5

a jak z jakoscia jak jest na fulla dźwiek to ci trzeszczą?


(Mafioz09) #6

Skoro masz do 300zł to polecam ci głośniki logitech x-540 na allegro razem z przesyłką jest około 310zł.

Sam niedawno kupiłem te głośniki i jestem w 100% zadowolony z zakupu.

Kiedyś założyłem temat jakie głośniki x-530 czy t6100 na tym forum to doradzali kupno t6060 podobna cena jest, ale ja się zdecydowałem na x-540 :stuck_out_tongue:

Tutaj jest ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=


(Wujek 15) #7

Powiedz też co lubisz ? Mocny bas wysokie tony dynamiczny dźwięk ? Czy pryk pryk pryk.. Jesli nie lubisz pryk pryk pryk co w Creativach jest przeważnie zawsze. ( Powyżej modelu G juz tego nie ma ).. To zakup Te Logitechy co podał kolega wyżej. One są chociaż " jako tako " wytłumione. Ale na tyle że nie pierdzą..


(system) #8

a jak te creativa sprawuja sie w mp3


(Misza89) #9

Dobrze daja te głośniki. Przy fullu nie ma żadnych trzasków czy tym podobnych rzeczy.


(system) #10

Misza89 A karte muzyczna jaka masz???


(Chmielaty) #11

niedaeno kupiłem te głośniki oraz karte sound Blaster Audigy SE OEM i według mnie grają OK. Nie można sie do niczego przyczepic. Ja Tobie odobiście głośniki polecam


(Wujek 15) #12

Ludzie ale po co pytacie o kartę graficzną ? Żadne z tych cienkich głośników nie wytrzymają maxymalnej mocy i nie wmawiajcie sobie ze " nie ma trzasków " i to nie zależy od karty dźwiękowej tylko jeśli już od płyty zamieszczonej w subwooferze ( jak można ten klocek tak nazwać ) zwanej potocznie " wzmacniaczem " To nie głośniki do dyskoteki a więc jestem pewien ze Misza89 na całej głośności w życiu nie słuchałeś i nie słuchasz ( może na sekundę sprawdzić głośność ).

Dlatego mówię.. co bardziej lubisz. Ja na Twoim miejscu wziąłbym za tą kasę Logitechy X540 a nie to. Chyba że chcesz sie bawić w domowego technika i wsadzać gąbkę w subwoofer i go wyciszać