Głosniki creative-niemożnośc podłączenia

Witam!;).

Jestem nowy na forum, kilka minut temu co założyłem konto, ponieważ mam pewien problem z głośnikami jak w temacie Creative Inspire t6100 5+1. Kupiłem owe głośniki używane za cenę 100zł, kupiłem je od siostry z lombardu, głosniki były testowane wszystkie działały, lecz jak ja chcę je podłączyć to u mnie działają jedynie dwa, jestem zielony w tym temacie szczerze powiedziawszy, więc nie wiem co i jak.Karty dzwiekowe posiadam 2, Jedna karta dźwiękowa jest pod usb i jest to karta od słuchawek,tzn gdy kupiłem słuchawki ta karta była razem w komplecie, Creative soundblaster tactic alpha posiada 2 wejscia, zielone i rózowe,druga karta to wbudowana, też posiada 2 wejścia. U siostry w lombardzie w tym komputerze też są dwa wejscia, Jestem zielony w tym temacie, byłbym bardzo wdzięczny oraz szczęśliwy gdybyście mi pomogli, poniweaż od jakichś dwóch tygodni jestem bez słuchawe, więc ani muzyki ani w grach jestem bez dźwięku . Proszę was. niemożność

Fritz1 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Widocznie żadna z kart nie obsługuje 5+1. Możesz kupić takie 2 rozgałęźniki

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/imag … 5RqO39vCtg

ale wtedy jeden kanał dźwiękowy będzie na 3 głośnikach, więc nie jest to najlepsza opcja.

Poczekaj jeszcze co napiszą inni.

Czy to na pewno karta muzyczna ?

W google jest tylko o tym że to słuchawki.

Podaj pełną nazwę karty muzycznej,jeśli masz jakąś podłączoną.

Nazwę płyty głównej też powinieneś podać.Pozdrawiam.