Glosniki Creative-poradzcie!

ja mam te same głośniki i tą samą karte i mnie wszystko chodzi jak trzeba ZAINSTALOWAŁEŚ STEROWNIKI DO KARTY ja k zainstalujessz stery pojawi ci się ikonka w pasku którą będzie można ustawić wszystko począwszy od barwy aż do efektów DZIWI MNIE TO ŻE TEGO CI NIE ZAINSTALOWALI W SKLEPIE DOSTAŁES PŁYTE Z STERAMI

Pytke mam,zaraz poszukam tych sterow,mam nadzieje,ze je znajde.Instalowalam wszystko sama,na pewno byly ale moze wyczyscilam jakims programem?

jak to zainstalujesz to nie ma prawa niedziałać napisz jak się udało

Stery znalazlam i zainstalowalam,ikonka jest,tylko teraz jak tam poustawiac wszystkie zakladki?Nie znam ang,niestety za dobrze.prosze o rade,na razie ustawilam tylko 5.1.Dzieki!-wreszcie mi pomogles.

Ta na pewno nie.

Prawdopodobnie na tej płytce będą sterowniki:

Zmienilam post,przeczytaj prosze i daj odp na pytania,wszystko ok tylko jak to teraz ustawic w zakladkach?

pewwnie dostałaś płytke gigabyte narysiwane są jakieś dyski latające pisze na niej via chipsets motherboard utilities cd jeśli masz taką płytke to jesteś w domu odpal ja a za chwile będzie ok napisz jak idzie i czy masz taką płytke WAŻNE INSTALUJ WSZYSTKO CZEKAM

masz ikonke na dole obok zegara

weber101 , to nie czat. Czekaj cierpliwie.

Pierwsze dwa posty połączyłem, ostatni

usunąłem.

Używaj opcji “Zmień”, żeby coś dopisać do posta.

Jestem szczesliwa!Nie spie dwie noce i wreszcie sukces!Wszystko gra!!!Pytalam tylko jak w zakladkach ustawic ale znalazlam test i chyba jest ok,tylko wydaje mi sie ,ze tyly graja ciszej-byc moze w opcjach WinDVD6 cos zle ustawilam.Mam juz chyba z osiem programow do odtwarzania bo na kazdym sprawdzalam wczesniej.Dzieki! :smiley:

ustawiłaś 5,1 w panelu na początku. podłączyłaś głośniki jest tam coś takiego jak detekcja nazywa się jack sensing jak za każdym razem jak zmienisz ustawienie głosników ona wykryje to i powie czy ok ja mam tak oczywiście podłącz głośniki do pudła tak jak w instrukcji a do kompa ja mam tak żółty zielony czarny patrząc od brzegu jak to zrobisz to później jest coś takiego jak sprawdzenie podłączenia głosnikow czy każdy jest podłączony na swoim miejscu pamiętaj że głośniki mają różne długości kabla dłuższe na zewnątrz albo z tyłu sprawdza się to w speaker test jak to zrobisz to pobaw się efektami i ustaw wszystko wg potrzeb .Fajną opcją jest equalizer napisz jak ci poszło

spoko magik zobacz jak dziewczyna się cieszy czy nie było warto Dwie nocki zawaliła stresu się najadła a ty mnie gasisz .A tak nawiasem to po to jest chyba to forum aby sobie pomagać???

Owszem weber101 po to jest min to forum ale pomagac można tez wg jakichś ogólnie przyjetych zasad nie? Chwała ci że pomagasz ale szanuj innych przy okazji nie robiąc wolnej amerykanki.

ok sorki i papa

Jasne, to były tylko uwagi natury porządkowej :-).

Niewątpliwie pomogłeś koleżance i nam wszystkim jest miło z tego powodu.

Ale proszę, nie ciągnijmy tego wątku, gdyż będę zmuszony usuwać kolejne posty tego typu jako niezwiązane z tematem.