Głośniki do 1 000 pln

jaki zestaw głośników wybrać za tę cenę ?

Creative GigaWorks ProGamer 5.1 G500:

http://www.komputronik.pl/Glosniki/Crea … ,id,43916/

do tego karta dźwiękowa (opcjonalne):

Creative Sound Blaster Audigy SE:

http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/102081

polecam coś takiego http://sklep.vobis.pl/oferta/multimedia … es500.aspx

Albo Creative Inspire T6100 5.1 z Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series (PCI Express)

ty chyba żartujesz, te plastiki to jakiś żal a nie głośniki

Ja równierz polecałbym Ci Logitech Z-5500 Digital tak jak kolega powyzej. Miałem je na sklepie. Brzmienie niesamowite a co ważne posiadają certyfikat THX.

steemm , ja na nie nie narzekam :slight_smile:

przerost basu nad treścią, generalnie satelitek prawie nie słychać, generalnie satelitki są słabe, za te pieniądze można by oczekiwać czegoś więcej

jakbym miał problemy ze słuchem to też bym nie narzekał :smiley:

żadnych logitechów czy creative…

polecam geniusy 6000, ewentualnie 5005 i do tego kartę asusa xonar D2X

jeśli chcesz coś lepszego to już inwestuj więcej i kup kolumienki porządniejsze, ale nie wydawaj 1k zł na plastikowy szajs jakim jest Z5500.

Miałem podobny dylemat i byłem nastawiony na Z5500, zdecydowałem się ostatecznie na geniusy 6000 i nie żałuję! szczerze je polecam

steemm , te głośniczki z ASUS Xonar D2 robią swoje. Są wtedy fantastyczne :stuck_out_tongue_winking_eye:

steemm jeśli miałyby słabe satelitki to z pewnością nie dostały by certyfikatu THX. A co do basu to kwestia ustawień i Tyle :roll:

certyfikat THX - magiczne symbole dla głuchoniemych :stuck_out_tongue:

czy kolumny jakieś ze średniej nawet półki nie mówiąc o górnej mają ten certyfikat?

NIE - i to znaczy że są gorsze od Z5500? oczywiście że nie

THX nie ma znaczenia, a 1k zl na Z5500 to najgorsza inwestycja takiej kasy w audio z możliwych.

małe satelitki raptem robią sie lepsze ? nie ośmieszaj się bo nie znasz się i tyle, te gołośniki są słabe z definicji

steemm , wiem jak brzmiały te głośniki przed zamontowaniem i po zamontowaniu kart dźwiękowej, więc wiem lepiej :stuck_out_tongue: A jakoś ni widzę złotych, czy diamentowych głośników, skoro tak sie brzydzisz plastiku. Aluminiowe, czy tam inne też mają elementy plastikowe. A w tych głośnikach plastik nie wygląda jak plastik. No chyba, że z bliska…

nie chodzi o wygląd tylko o jakość dźwięku…

w drewnie fale dźwiękowe rozchodzą się o wiele lepiej, to co ma być wytłumione jest wytłumione, plastik tego nie zapewni.

no chyba że kupujesz głośniki tylko po to żeby kumplom z gimnazjum zimponować dużym basem przy niskiej jakości dźwięku to wtedy śmiało wydaj te 1k zł na z5500 i szpanuj trzeszczącymi plastikami z dużym basem dalej

czy Z5500 są bezprzewodowe, w miarę możliwości wolałbym takie rozwiązanie

z5500 nie są bezprzewodowe

bezprzewodowe to model 5450 o ile dobrze pamiętam lub cos innego, napewno nie z5500

poza tym głośniki montuje się raz, nie przesuwasz ich codziennie zeby przewody tak przeszkadzały, a i jakość dźwięku nie będzie taka jak po kablu.

te tylnie bezprzewodowe odstają poziomem dźwięku i głośności od reszty, generalnie chwyt marketingowy i nic więcej.

W Twoim przypadku wziąłbym jakieś markowe głośniki np. JBL

A nie plastkowe Creative , duzo lepsze od byłyby drewniane Geniusy

a czy z bezprzewodowych są mimo wszystkie jakieś do polecania ?