Głośniki do 100Zł


(Meteo17) #1

Myślałem nad kupnem głośników 2 głośniki + subwoofer lub 5 głośniki + subwoofer

Głośniki chcem do zwykłego odbioru muzyki nie chce nic specjalnego tylko do zwykłego uzytku myśle nad tym zestawem. http://www.allegro.pl/item128881928_cen ... _m_cy.html

dobrze się sprzedaje a wy co polecacie do 100zł

Ostatnio zakupiłem nowy głośnik ten http://www.allegro.pl/item128989544_cre ... gw_fv.html i nie jestem zbytno zadowolony jak dam na maxa trzeszczy itp ale jako głośnik do mp3 jest ok bo do kompa się nie nadaje.


(Clubbasse207) #2

a co ty oczekujesz po takiej cenie ? :shock:

dozbieraj sobie troche chociasz do 300 zł

bo o tym głośnikach co padałeś można powiedzieć tylkop jedno ...

(niepowiem bo brzydkie słowo :lol: )


(Meteo17) #3

myślałem że jak firma creative to będzie dobrze grać 100zl to i tak duzo jak za jeden mały głosnik, Mam na stanie 100zł tylko nie potrzebne mi jakieś super głosniki tylko coś do zwykłego uzytkowania, łatwo ci powiedzieć dozbieraj 300zł hehe no wieć co myślicie o tych co podalem powyżej.


(Jaroslaw Nijakowski) #4

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23673

10zł chyba jesteś w stanie dołożyć :wink: BARDZO polecam te głośniki! Używam ich pół roku a grają jak marzenie :smiley: Przede wszystkim nie trzeszczą nawet jeśli zrobisz na max'a, piękne brzmienie subwoofera. Głośniki są w drewnianych obudowach co jeszcze bardziej dodaje świetności dźwiękowi :smiley:

Niby 40W ale potrafią głośno zagrać :wink: Jeśli chodzi o muzykę to są świetne, chociaż co do dźwięków z filmu to też nie pozostawiają w tyle... :smiley:

POLECAM :!:


(aju) #5

Logitech S200 ewentualnie dorzucić pół stówy i brać X-230 - nic więcej do szczęścia Ci nie potrzeba :stuck_out_tongue: