Głośniki do 200zł

Witam

Szukam głośników do ok. 150-200zł

Czytałem trochę o Genius 2000X.

Głośniki będą podłączone pod integre w laptopie ( Trzeba kupować zew. karte?)

Głównie słucham rapu, dancehall czy reggae

Co byście mi polecili ;)?

Pozdrawiam

najlepiej 2.0 , jeśli mają służyć głównie do muzyki. w tej cenie Creative Gigaworks T20 , mimo że to plastik, ale są poza konkurencją, czystość i jakość dźwięku robi wrażenie. sprawdzone przeze mnie :wink:

Niewiele słabsze, a znacznie tańsze są drewniane głośniki stereo Genius.

Na karcie zintegrowanej w laptopie i tak różnica będzie niewielka albo nie będzie jej wcale.

Hmm a słuchałeś dla porównania Genius’ów 1800 lub 2000?

I nie będzie żadnego problemów z podłączeniem :D?

2000x już nigdzie nie kupisz. 1800 grają na pewno dobrze, ale czy lepiej? wątpię. na pewno porównywalnie i mocno nie odstają od gigaworks. Problemu nie będzie, wpinasz 1 zielony kabelek tylko pod integre.

Polecam Geniusy! Drewno to jednak drewno. Sam posiadam SP-HF1250 są piękne i dosyć przyzwoicie grają. I co ważne nie mają kretyńsko rozmieszonych potencjometrów. I są trochę większe od plastików. Zastanów się ile masz miejsca i może to zadecyduje. Jednak dodam, że model podany przez Cybe91 też daję radę w tym przedziale cenowym.

Dobra, więc raczej jestem zdecydowany na Geniusy i teraz dwa pytania :smiley: :

  1. Czy jest duża różnica w dźwięku między 2000, a 1800?

  2. Dlaczego tak trudno dostać 2000? (A może jest jakiś sklep, gdzie można je kupić?)

  3. Czym się różnią genius sp-hf 2000x od genius sp-hf 2000a

  1. nie wiem, nie miałem ani tych ani tych. Miałem creative gigaworks T20 i dźwięk był dla mnie idealny, ale musiałem je sprzedać bo potrzebowałem kasy, teraz mam geniusy SP-HF360A i grają trochę gorzej od creativów, ale tragedii nie ma (wiadomo, nie ten pułap cenowy, bo można je dostać za 70zł).

  2. już ich nie produkują. jedynie leżaki magazynowe na allegro jak Ci się poszczęści, albo używki.

  3. pasmem przenoszenia, mocą.

Jeśli przez 1-2 tyg nei znajdę na allegro 2000x to biorę 1800a :slight_smile:

Do zamknięcia

Dzięki za pomoc

nie znajdziesz :wink: a używanych głośników nie warto brać, bo jak znajdziesz to minimum roczne, bo wtedy był popyt na nie, od kilku miesięcy ich dostać w sklepach nie można :wink: