Głośniki do 250/300 zl

Do tej pory miałem glośniki za 30 zł z tesco :slight_smile: teraz chce to zmienic i kupic głośniki 2.1 do 250/300 zl czytałem pare topic’ów na ten temat na tym forum i innych ale większośc była z przed paru miesięcy więc nie miałem porównania. jak moglibyście mi coś doradzic było by fajnie.

pare dni temu był poruszany ten temat

padło na głośniki logitecha 2.1 , radze Ci tylko niepakować się w creative ;] mam creative 5.1 i same problemy są z moim zestawem

No właśnie… Dotyczy to twojego zestawu… Ja jak najbardziej polecam Creativa, lub Logitecha. Wybrałbym coś z tych firm. Jeśli nie chcesz 5.1 ( za 300zł dałoby się już coś znaleźć ), to polecam w takim razie:

LOGITECH Z-4i

Z-4 zest 2+1

Polecam z całego serca głośniki 2.1 marki mercury. Nie jest ona znana jednak zapewniam że będziesz z nich zadowolony. Głosniki są wykonane z drewna. Nie żadne sklejki czy płyty wiórowe stosowane w głosnikach znanych marek.

pozdro.

dołożyć 30 zl i za kwotę 330 kupisz creative inspire t5900. 5.1. i na pewno bedziesz zadowolony tak jak ja. na razie nie mam problemu ani z konfiguracją ani z pilotem jak niektorzy piszą . chodzą super na AC97

5.1 nie chce, mam nieduzy pokój a te 5 głośników bedzie mi tylko “przeszkadzac” czasem mam ochote posłuchac głosniej muzy i do tego wystarczy zestaw 2.1.