Głósniki do kompa do 200 zł

cześć, doradźcie mi jakies dobre gołośniki do kompa np. 2+1, 4+1 bo na 5+1 to raczej dobrych sie niekupie za 200 zł.

Ja tydzien temu kupielm te glosniki (a tez czarno zolte) i jestem z nich bardzo zadowolony :smiley: ladny bas… NIE sycza… i dosc mocno graja :smiley: POLECAM!!

http://www.allegro.pl/item118101558_creative_inspire_p5800_5_1_drewno_nowe_w_wa_f_ry_.html

Bardzo dobre, markowe(creative) głosniki ktore mam już kilka lat i nie mam do nich zadnych zastrzeżen

Chyba najlepsze w tej cenie.

Dorzuć kilka złotych i śmiało bierz LOGITECH X-530

Najlepszy sprzęt 5.1 w tej cenie. :slight_smile:

Miałem te logitechy i w porównaniu do creative dźwięk jest bardzo podobny. Chociaż X530 minimalnie lepszy bas, ale za to nie ma pilota. Gdybym teraz miał wybór, to na pewno bym ich nie kupił(ze względu na cene)

hmmm… oba zestawy mi sie podobają, tylko ma pytanie jak to jest z ich podłaczeniem do kompa jest jeden kabel z wejsciem czy kilka bo mam wejscie na głosniki, mikrofon i jeszcze jakies chyba do wierzy a zreszta tego 3 to niewiem :stuck_out_tongue: płyta głowna na Gigabyte K8NS

Przy creativach jest kabel z 3 minijacakami z jednej i z drugiej strony. Jedną częsc podpina się do karty muzycznej, druga do subwoofera.