Głośniki do około 150zł - Jakie polecacie?

wyprzedazim1.png

To prawie za darmo :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 21:23

Normalnie to one ponad 20 zł kosztują chyba…

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 21:23

200 :stuck_out_tongue:

no niewiem jakoś sie już przekonałem do tych T3100 a po za tym niewiem czy moja karta dźwiękowa obsługuje zestaw 5.1

karta to sis7102 jest zintegrowana z płytą główną ale nienarzekam bo niejest taka strasznie zła

do tych głośników 5.1 dostajesz od razu kartę dźwiękową. :slight_smile:

hehe chodzi ci o to?? “Funkcja CMSS firmy Creative umożliwia odtwarzanie dźwięku z 4-kanałowych kart dźwiękowych w formacie 5.1-kanałowym” To raczej niejest karta dźwiękowa :stuck_out_tongue: kart dźwiękowych nikt raczej niedaje do komputerów

Również polecam T3100. Mam je - są świetne.

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 21:39

Pewnei jakiś badziew który się nei sprzedaje i go wyprzedają. Dobre 5.1 to są http://www.komputronik.pl/Glosniki/Crea … ,id,42544/

Nie… Chodzi mi o to że kupiłem takie same i dostałem kartę dźwiękową.

Nie ma kart muzycznych w płytach które obsługują głośniki 5-kanałowe(przynajmniej mi sie tak wydaje) dlatego do takich zestawów dają kartę dźwiękową razem ze sterownikami. :^o

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 21:42

Taaa… Tyle że kosztują 230 a kolega dean999 prosił o oferty do 150 zł :-o

Ale on ci chciał pokazać zestaw 5.1 godny zakupu. Mi też tak sie wydaje że jest wyprzedaż dlatego że sie niesprzedały a co za tym idzie niechętnie je ludzie kupują

dean999 reasumując Polecam T3100 - będziesz zadowolony :slight_smile:

Dobra przekonaliście mnie i mam nadzieje że słusznie wezme T3100. Wiem że głośniki patrzy sie pod względem mocy rzeczywistej RMS a co tak naprawde oznacza PMPO??

Mode Com-9860

Ja uważam że Mode Com to firma wysokiej jakości…

Za 150zł dostałem bardzo czyste i głośne głośniki, po 15W RMSx2 i 25 w Subwooferze. Oczywiście to moc RMS.

-Za 150zł nie dostaniesz lepszych Creativów, zapewniam.

Bym się nie ździwił… Wierze bez źródła. :stuck_out_tongue:

Widzisz ile mają mocy? Darujmy sobie.

Mocy jest akurat moim zdaniem teraz mam 2x3w i 10w sobwoofer i chodzi mi tylko i wyłącznie o czystsze brzmienie i mocniejszy bass. a w tych mam 7w więcej w sobwooferze więc to nie mała różnica a pozatym teraz mam geniusy a jak wiadomo creative to znacznie lepsza marka

Wiem, ale moja siostra kupiła sobie Creativy za 100zł i takie badziewie że szkoda mówić… :stuck_out_tongue:

-Jak swoje kupywałem rok temu to w skali 150/200zł nie było mocniejszego basu niż w ModeCom 9860.

-Naprawdę brzmienie mam czyste…

Aha, i NIGDY tych głośników nie miałem włączonych na maksa. :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 22:13

Jeśli miałbym większą kwotę to bym brał Creativy, ale nie w 150zł.

Zresztą rób jak uważasz.

No to miej je sobie a ja ich niechcem :stuck_out_tongue: Poczytaj sobie opinie o T3100 to zrozumiesz dlaczego

np. w tym sklepie te głośniki oceniło 12 osób i wszyscy wystawili ocene 6\6 http://www.proline.pl/shop.php?prodid=C … PIRE+T3100

Dołóż 20zł i bierz te:

http://www.allegro.pl/item244415290_cre … ancja.html

Właśnie albo weź takie jak dał kolega wyżej.

BtW. 16 Watów mocy to wystarczająco aby posłuchać sobie głośno muzyki z dobrym basem. Jak sie da głośno oraz dobry konfig karty muzycznej oraz Winampa to naprawdę bardzo fajny dźwięk.