Głosniki GŁOŚNIKI MODECOM MC-5050 BLACK 5.1

Siemano co myślicie o ty głośnikach warto je kupić czy raczej nie ?

a możne polecacie jakieś inne głosiki 5.1 tylko nie doradzajcie CREATIVE mam z nimi złe wspomnienia mino ze wielu je uwielbia :smiley:

Nie podałeś jaką kwotą dysponujesz polecam te głośniki http://www.agito.pl/glosniki/genius-51- … 87818.html

Modecom MC-5050 Black? Używam osobiście. Słuchać muzyki, to tylko na nich. Z ich powodu zainwestowałem w 6 kanałową kartę dźwiękową. Bardzo fajne jest to, że możesz odpiąć 3 satelitki - jednostka sterująca ma specjalne tryby 5.1 i 2.1. Basy są ok. U mnie subwoofer leży na podłodze - lepsze wg mnie efekty. Z tymi głośnikami lepiej nie oglądać DivX’ów, tylko zainwestować w film w wysokiej jakości. Duży plus za pilot, który ma dużo opcji. Oczywiście zestaw ma funkcję stand-by. Te głośniczki są idealne, aby podrażnić sąsiadów. Ja miałem farta - likwidowali sklep komputerowy i całe 5.1 nabyłem za +/- 300 PLN.

mafia3001 do czego mają służyć głośniki ?. Muzyka, gry, filmy?..

Jeśli do muzyki to ja odradzam wszystkie głośniki komputerowe do muzyki…

Dzieki za odp na temat mam teraz przeznaczone 350zł ale spodobały mi się bardzo głośniki te co pokazał ahonen97 muszę jeszcze poczekać z miesiąc i dołożyć do tych Głośniki Genius 5.1 SW-HF5.1 6000 sam Subwoofer - 100W :smiley: tylko czy nie będzie z nimi kłopotu ze by je podłączyć do PC ? bo teraz mam w domu straszne kondony ENCORE 2.1 porażka

ja odradzam Głośniki Geniusa one są dobre na jakieś 3 miesiące potem się psują miałem nie jeden model Geniusa to badziew jak każde głośniki komputerowe szkoda kasy ta geniusy za te pieniądze byś miał wzmacniacz i dwie kolumny to byś dopiero czuł brzmienie :slight_smile:

MUFCFAN nie pleć bzdur ja mam te głosniki i gram na full detalach i słucham techno dance rap oprócz disco polo i opery mam ich już od roku i nie mam żadnych kłopotów jak masz kartę dzwiękową szrot to się nie dziwię że miałeś problemy

ahonen97 to /cenzura/ nie głośniki żadnej charakterystyki dźwięku, krystaliczności, delikatność, sceny muzycznej, przejrzystości dźwięków, itp wszystko zlane do kupy. te wszystkie głośniki pierdziawki komputerowe to one są dobre do SKYPE i GG bo do muzyki się nie nadają. Dzieci jak się nie znacie na muzyce i sprzętach proszę was nie wypowiadajcie się, ze geniusy itp to są głośniki wysokiej klasy, ośmieszacie się takimi komentarzami.

Tak wy kochacie bassy ale ten bass też musi brzmieć. Nic się kompletnie nie znacie!! Dla was ważne żeby coś tak bzykało i się podniecacie ale to gra itp hahaha.

Za 350 zł to porządnego wzmacniacza nie kupi a do tego jeszcze kolumny chyba że jakie używane a używanych ja bym nie kupował i zależy jaką moc ja mam zmacniacz 6 razy 200 wat i 4 kolumny po 180 w sumie mam 6 głońików ino 2óch głośników nie mam gdzie wstawić na tym sprzęcie się słucha muzy nie oto chodzi kto ma lepszy sprzęt tylko na pewno te głośniki będą używane do filmów o które pyta mafia3001 Ja za sam zmacniacz dałem 2.5tys

na 4 kolumnach słuchasz muzy gratulacje, od kiedy muzyka jest robiona na 4 głośnikach ?

Nie kupi się wzmacniacz porządnego za 350 zł ?, człowieku mało się znasz, to dla ciebie jaki jest porządny wzmacniacz ?

A tak pyzatym komputer służy do internetu a nie do słuchania muzyki do muzyki jest Audio CD + wzmacniacz… Karta muzyczna nigdy nie będzie miała porządnego brzemienia co wzmacniacz z dobrym CD… nawet nie ma co tu porównywać karta muzyczna komputerowa a Wzmacniacz haha :), to tak jak porównać malucha do mercedesa