Głośniki i karta dżwiękowa za około 600 zł

Witam, mam pytanie-jakie głośniki i karta dżwiękowa byłyby najlepsze w tej kwocie? Na razie mam Sound Blastera 5.1 i głosniki P580, ale głosniki już wykazują spore oznaki zużycia, mimo czyszczenia styków…komp aż się prosi o nowe częsci-ale kupować nowych głośników do starego blastera nie ma, bo dźwiękowa nie wykorzystałaby głośników w pełni i odwrotnie-dopóki nie będzie lepszych głosników nowa karta marnowałaby się.

Myślę o karcie Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, lepsze modele sa już zdecydowanie droższe. Co do głosników nie mam pojęcia jakie kupić…niby Inspire T6100 za 210 byłyby dobre, ale to niewielki postęp w porównaniu do P580, jeśli już kupić to coś w miarę dobrego-są jakieś porządne głośniki 5.1 albo 7.1 do 350 zł?

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 0:27

CREATIVE Sound Blaster X Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Pro Edition

Creative Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty Champion Series

zainteresowały mnie też te karty, warto dawać tyle kasy na którys z tych modeli? Czy lepiej poprzestać na takiej za 250? Zwykły słuchacz odczuje wyraźną różnicę z posiadania którregoś z tych modeli?

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 3:08

Poczytałem sobie opinie, dane techniczne kart…przemyslałem to i owo-doszedłem do wniosku, że jeśli już mam zbierać kasę (a dłuuugo to potrwa), to na coś naprawdę wyjątkowego. To co mam na razie wystarczy, jest nawet niezłe-będę zbierał kasę na kartę Creative Sound Blaster X-Fi Platinium Fatal1ty Champion Series, do tego głośniki wysokiej klasy-dobra jakość muzyki, filmów jest najważniejsza, a przy okazji dobra karta odciąży komputer w grach :mrgreen: