Głośniki - w grach działają, na youtube nie

Otóż mam taki problem. Mam głośniki Creative (modelu nie pamiętam) które normalnie podczas testów głośników działają (za wyjątkiem tych w stylu zapisać plik itd.), w grach komputerowych też, za to w internecie za wyjątkiem radia, tv w winampie i głównie gier wyścigowych online nie działają one. Co mam zrobić? Instalowałem CCCP, ale to nic nie dało.

jaka karta dzwiękowa?

zainstaliuj sterowniki do niej bo te windowsowe to są do niczego.

sim09 , najlepiej podaj model karty dźwiękowej to podeślemy Ci link do najnowszych sterów dla Visty. Model karty sprawdzisz programem: EVEREST. Najprawdopodobniej to wina właśnie sterowników.

Pozdrawiam :wink:

Jak włączam Everesta to wyskakuje coś takiego: This computer seems to have an ATI Xpress 200 “RS400” motherboard chipset. The current version of EVEREST you are running does not fully support your system. To get improved and fixed support for your sysytem, use the EVEREST Report Wizard to submit the Hardware Report of your system to Lavalys ( podany e - mail). The submitted information would enable us to implement full support for your system in the next release of EVEREST. Do you wish to create a Hardware Report now and submit it to Lavalys? Klikam na Nie. Moja karta dźwiękowa to Realtek Digital Output.

@down: ale ja nie mam notebooka!

To w takim razie podaj model notebooka, jest na naklejce pod spodem.

Pozdrawiam :wink:

Ponawiam.