Głośniki w systemie 5.1 do max. 550zł

Taa…

Dalej mi sie nie chce tego czytać.

Mam = polecam i to jest najlepsze.

Widać baaardzo obiektywne oceny.

Logitech x540

A tutaj mówimy chyba o G51

=D>

to mi nie piszcie że x-540 i G51 są lepsze od geniusa. GENIUS rządzi.

tylko nie wiem czy wiesz ze trzeba dotszec geniusa i sub się nie spali

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 18:01 został dopisany post przez rafal_odb

http://pl.youtube.com/watch?v=TYr6pXKkZ … re=related

Fanboy

:roll:

A co to za słowo ? #-o

rafal_odb , na świecie istnieją lepsze głośniki od tych

‘rządzących’ geniusów i takimi są na pewno g51.

goodprogram miałeś na chacie geniusa i słyszałeś na żywo jak grają. skończmy ten temat każdy chwali swoje genius i tak bedzie lepszy od logi i creative plastiki.

W dniu 24.06.2008 , o godzinie 18:07 został dopisany post przez rafal_odb

a tak ogółem to na zagranicznych stronach opinie dają same pozytywy geniusa

Logitech X-540 gorzej gra od Geniusa 5005 wiem, bo oba zestawy słyszałem, G51 nie słyszałem więc nie wiem czy lepsze od Geniusa.

Tak to jest jak się nie dociera głośników i puści się od razu muzykę na maxa, dobre głośniki samochodowe też się dociera.

wątpie żeby drewniane obudowy w klasie głośników KoMpUtErOwYch, jakoś specjalnie wpływały na moc zestawu…

jak macie chajs to kupcie sobie któryś zestaw kina domowego powiedzmy Denona lub Onkyo, i podłączcie pod kompa,

to wam kopara opadnie, natomiast podniecanie sie gienkami za 350zl z powodu drewnianych satelitek jest poprostu żałosne…

Geniusy lepiej brzmią od tych tandetnych plastików i są mocniejsze, jak nie słyszałeś jak one grają na żywo to sie nie wypowiadaj :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

leje na to…

ile jeszcze razy powtórzysz że Logi i Creative’y są plastykowe a Genius’y są drewniane? :x

no i wiadomo mam=polecam bo najlepsze :x

co czyli sadzisz ze te Genius’y 5005 są lepsze także od LOGITECH Z-5450, według ciebie pewnie tak, bo Genius’y mają drewniane wykończenie no i wymiatają :expressionless:

Genius rullllllez :x

FANBOY

PS. Zacznij używać Firefox’a, ma słownik

I co znowu masz temat o głośnikach,znowu możesz się podniecać tymi swoimi Geniusami,ach jak cudownie.Czytałem trochę o tych głośnikach i zbierały pochlebne opinie ale ile można się nimi zachwycać.

gruchacz , ma rację… No ale w tej cenie… To IMO będą lepszę te genisy, choć ja kupilbym zestaw 2.1 Logitech Z-2300 :slight_smile:

To według mnie wymiata nieźle… :smiley: :smiley: :smiley:

authentic_man napisałem jakie ma sobie wybrać głośniki sami zaczęliście

to że wymiatają to jedno, ale żeby wymiatały jeszcze z dźwiękiem bardzo dobrej jakości, to zupełnie inna para kaloszy…

rafal_odb , Sugerujesz się jeszcze jakimiś marnymi filmikami na youtube na których sub z tych Geniusów gasi świeczki,też mi wyczyn światowy…

Muzyka to nie tylko sam bass…

rafal_odb odpuść puszczanie filmików z youtube z powalającą zdolnością subwoofera gaszenia świeczek lub suszenia skarpetek, nie wszyscy słuchają muzyki z takim natężeniem (ups… supernawalanie z mega przypierdem :lol: ), są też tacy co lubują się w jakości dźwięku.

Nawet już się nie wypowiadam, bo się targ z tego tematu zrobił :x Nie chcę tu nikogo obrażać bo nie na tym rzecz polega, ale w wyborze głośników na pewno mi takimi gadkami nie pomożecie :-o

Bo przecież głośniki 5.1 kupuje się zazwyczaj do gier,filmów a nie do słuchanie głośnej muzyki…więc duża moc jest tu zbędna.Do muzyki bierze się coś z systemu 2.1 lub jakiś wzmak i dwie kolumny.

W geniusach 5005 nie tylko bass jest lepszy niż w logitechach X-540, bo i jakość dźwięku, wysokie i średnie tony lepsze, czy głośno czy cicho grają jednakowo dobrze to na pewno nie zasługa samych drewnianych obudów bo budowy samych głośników też.

authentic_man ,

w tej cenie bierz Logitech G51

http://www.ceneo.pl/951086

najlepszy wybór w tej cenie :slight_smile:

PS. Tu masz bass :smiley:

http://pl.youtube.com/watch?v=wC3UYZAkbns