Głośniki, wybór

Ja nie porównuję tylko moim zdaniem w dzisiejszym świecie lepiej brać 5.1 a że Geniusy są strasznie drogie (Choć cena mówi sama za siebie :wink: ) to lepiej brać Logitech albo Creative.

Kubinho a ty jakiej firmy masz głośniki?

Ja też bym brał Logitech i Creativy bo są owiele tańsze niż Geniusy. Jak tylko do muzyki to 2.0,a gdy lubisz też oglądać filmy na kompie to bierz 5.1

na dzień dzisiejszy posiadam kolumny+ słuchawki

Dużym plusem Genius-ów jest że obudowa jest z drewna a nie z plastiku jak to jest w Logitechach i Creativach.

jaro66 , o ile oglądasz filmy z dźwiękiem przestrzennym i w ogóle warto aby taki dźwięk w nich był, z reguły lepsze doznanie słuchowe jest na porządnym zestawie 2.0 i te geniusy nie są drogie, to właśnie creative’y i logitechy są drogie, nie wiem w jaki sposób porównujecie cenę.

Ok rozumiem, tylko teraz chodzi jeszcze raz o cenę, mianowicie wychodzi mi na to ze za same glośniki bez przesyłki zapłacę powyżej 300… a na ceneo podane 284 zł to netto… szukałem na nokaucie, ceneo, cokupic,kupujemy,skąpiec na twendze i tam są sklepy w których towar jest “chwilowo niedostępny”. Moze wy znajdziecie taniej i tam gdzie dostępny jest ?? Prosze :slight_smile:

LOGITECH X-540

CREATIVE INSPIRE T6100

LOGITECH X-530

david i po co polecasz mu 3 tandetne zestawy głośnikowe warte tyle buty bez podeszwy

http://bino.com.pl/go/_info/?user_id=30190

Nie no to już bez sensu bo 5005 są już teraz w tym wypadku tańsze :slight_smile: wiec wezmę 5005 za 299 brutto :wink: dzięki wszystkim za opinie… :wink: gdyby nie wy to już bym dawno logi miał przy kompie :smiley:

ja mam geniusy 6000 i szczerze polecam tą marke głośników, szkoda kasy na plastikowy szajs z L. lub C.

Od kiedy głośniki Logitech to szajs?Na czym się sugerujesz?Słyszałeś jak grają np.X-540?To że plastikowe obudowy satelitek nie jest najważniejsze…

od zawsze robili głośniki nadające się jako radio w kuchni, oni nie mają żadnego pojęcia o dźwięku i tyle w tym temacie, a x540 tylko to potwierdza

logitech to marka typowo komputerowa ale przede wszystkim produkująca urządzenia I/O - klawiatury i myszy. to że zrobili pare modeli głośników nie znaczy, że mają o tym pojęcie. creative mimo, że bardziej “siedzi” w dźwięku to również nie nalezy do firm z wyższej półki jeśli chodzi o jakość dźwięku przykład: X-Fi reklamowana jako przełom w dziedzinie przetwarzania dźwięku, własna pamięć XRAM i po co? nic z tego nie wynika.

w kwestii dźwięku o wiele lepszym wyjściem będzie karta Asusa Xonar DX chociażby (około 200zł) nie wspominając już o Xonarze D2, który bije XFI Elite pro na łopatki. Oczywiście nie dla pospolitego ucha, które nie zauwazy różnicy pomiędzy dźwiękiem z integry na głośnikach manty 5.1 za 100zł a chociażby geniusami 5000/5005/6000

a wydanie 1k zł na Z5500, plastiki, pół KW mocy RMS, która notabene jest tylko chwytem marketingowym, to zupełny bezsens.

Wracając do tematu głównego, geniusy 5005/5000 będą najlepsze.