Głosniki z kompa i LCD

(Strikerone) #1

Witam , w jaki sposób mogę podłączyć głośniki creative p5800 do telewizora lcd/plasmy ?? jakie kable potrzeba , co dodatkowo trzeba kupić ...

(maciek.kozyczkowo) #2

Ja mam Creative T5900. Twoje i moje różnią się nieznacznie mocą i kilkoma drobiazgami. W jaki sposób możesz podłączyć Twój zestaw do telewizora jakiegokolwiek zależy od tego, jakie masz WEJŚCIA AUDIO w swoim TV.

Podaj jakie wyjścia audio w LCD/plaźmie to coś skombinujemy. Powiedz też czy telewizor jest podłączony to dekodera satelitarnego, bo wtedy będzie ułatwione zadanie?

(Strikerone) #3

nie jest podłączony ... ma tylko zwykłą antenową kablówkę ...a złącza ma takie :

(maciek.kozyczkowo) #4

Te wszystkie łącza to są na pewno wejścia? Napisz lepiej co to jest za telewizor (marka i model) albo wklej jakieś zdjęcie tych łączy to coś pomyśle.

(matekadamczak) #5

maciek.kozyczkowo popatrz na opis PANASONIC VIERA

(maciek.kozyczkowo) #6

A sorry. Szacuneczek. Moje niedopatrzenie. Ale takie szczegóły dotyczące tematu najlepiej pisać w poście, a nie w podpisie, ponieważ mogą z tego wyniknąć... no wiadomo co.

Napisałeś, że masz telewizor Panasonic Viera 42', a ja znalazłem w internecie pełno różnych modeli. Podaj model swojego telewizora.

(Kaka') #7

DIILgang.

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.