Glosniki =/

Witam. Mam problem z odpowiednim podłączeniem głośników 5.1 do karty dźwiękowej realtek hd audio.

Jest to karta dźwiękowa zintegrowana do której można podłączyć głośniki 5.1.

Ale mój problem polega na tym ze 4 głośniki są podłączane do subwoofera za pomocą czinczów(nie wiem jak to się pisze) i od subwoofera idzie jeden jack(tez nie wiem jak się pisze).

I do którego kol wiek bym gniazda nie podłączył to działają tylko 2 głośniki mimo ze mam ustawione na 6CH.

Nie znam się za bardzo na tym wiec proszę was o pomoc. Widziałem podobne tematy ale tam oni podłączają każdy głośnik osobno czego ja chcę uniknąć.

Dodaje zdjęcie aby pokazać o co mi chodzi.

http://c.wrzuta.pl/wi19544/64143cc00008 … /0/realtek

siekiera_m ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ja też mam głośniki 5.1 ale z subwoofera do kompa mam podłączone trzy czincze: Zielony który odpowiada za dwa przednie głośniki oraz Pomarańczowy i Czarny które odpowiadają za tyinie głośniki i subwoofer. Z tego co widzę to masz podłączone tylko przednie głośniki.