Głośniki

Witam

Zakupiłem sobie głośniczki 5.1 tracera i mam taki problem że jak podpiołem je już wszystko chodzi tylko jedno mnie denerwuje jeden jest głośny drugi cichy trzeci takie sobie itd…po prostu różnie grają co z tym zrobić ??

Pozdrawiam Czery

wyrzuć je :wink:

czemu mam je wyrzucic ?? nie ma programu zeby glosnosc ustawic czy cos a jeszcze jedno mam plytke abit nf7 moze to cos pomoze

W opcjach sterownika karty powinna być regulacja głośności każdego głośnika z osobna a jak nie ma to zainstaluj sterownik od nowa może wykryje podłączonie głośników 5.1 Przynajmniej u mnie taka opcja istnieje choć wszyskie sówaki są w jednej pozycji i głośniki grają równo także mam tracery

Ehhh…ja sie poddaje teraz dwa glosniczki graja ciszej nie da sie cos z tym zrobic i mowie od razu ze w sterach od karty dzwiekowej nie mam mozliwosci podglaszania kazdego glosniczka osobno…ale Zbychu Twoja rada tez mi pomogla bo przynajmniej czesc glosnczikow dobrze zaczela chodzic

Powiem ci jedno kiedys kolega kupił tracery i oddał bo miał te same problemy co ty i zakupił Creativy i problem znikł choć karty dzwiękowej nie wymienił :frowning:

yyy…a nuie masz jakis kontrolek na panelu?? ja mom i da sie wszystko ustawiac…:smiley: … ja miolem problem taki ze mi wogole nie dzialaly 2 z satelitek … i sprawdzilem i sie dowidzialem ze ze wyjscie z karty dzwiekowej SB nie dzizlalo … poszedlem kupilem nowa i wszystko bylo ok… !!