Głośniki

(Czr R1) #1

Witam

Zakupiłem sobie głośniczki 5.1 tracera i mam taki problem że jak podpiołem je już wszystko chodzi tylko jedno mnie denerwuje jeden jest głośny drugi cichy trzeci takie sobie itd...po prostu różnie grają co z tym zrobić ??

Pozdrawiam Czery

(:: MARIO ::) #2

wyrzuć je :wink:

(Czr R1) #3

czemu mam je wyrzucic ?? nie ma programu zeby glosnosc ustawic czy cos a jeszcze jedno mam plytke abit nf7 moze to cos pomoze

(Zbych ) #4

W opcjach sterownika karty powinna być regulacja głośności każdego głośnika z osobna a jak nie ma to zainstaluj sterownik od nowa może wykryje podłączonie głośników 5.1 Przynajmniej u mnie taka opcja istnieje choć wszyskie sówaki są w jednej pozycji i głośniki grają równo także mam tracery

(Czr R1) #5

Ehhh...ja sie poddaje teraz dwa glosniczki graja ciszej nie da sie cos z tym zrobic i mowie od razu ze w sterach od karty dzwiekowej nie mam mozliwosci podglaszania kazdego glosniczka osobno...ale Zbychu Twoja rada tez mi pomogla bo przynajmniej czesc glosnczikow dobrze zaczela chodzic

(Szatan74) #6

Powiem ci jedno kiedys kolega kupił tracery i oddał bo miał te same problemy co ty i zakupił Creativy i problem znikł choć karty dzwiękowej nie wymienił :frowning:

(Kunderground) #7

yyy...a nuie masz jakis kontrolek na panelu?? ja mom i da sie wszystko ustawiac..:smiley: .. ja miolem problem taki ze mi wogole nie dzialaly 2 z satelitek ... i sprawdzilem i sie dowidzialem ze ze wyjscie z karty dzwiekowej SB nie dzizlalo ... poszedlem kupilem nowa i wszystko bylo ok... !!