"Głuchy" Skype i niedziałający mikrofon - problemy

Witam :slight_smile: Otóż, około tydzień temu zdarzył mi się problem - zepsuła mi się klawiatura i sądząc, że jest one nie do końca może dobrze podpięta, na czuja odpinałem i wpinałem różne kabelki. Kabel od klawiaturki miałem czarny jak i reszta kabelków, więc zdarzyło mi się nie raz odpiąć wtedy nie ten kabel co trzeba. Dobra, OK, następnego dnia klawiatura wymieniona - ale wchodzę na Skype’a dołączam do konferencji i nagle grobowa cisza, widzę migoczącą obramówkę dookoła zdjęć tych, z którymi gadam. Odzywam się halo, haaalo, ale oni mi piszą - odezwij się. Ja do nich odpisuje żeby oni się odezwali i coś jest nie tak ! Potem popatrzyłem w konfigurację dźwięków Skype’a i wszystko jest w normie, nic nie pozmieniane. Przejrzałem wiele podobnych tematów, ale problemem były pozmieniane głośniki. Przejrzałem Dźwięki Windowsa - urządzenia nagrywające i wszystko w normie - pokazuje, że jest podłączony, a jakoś nic nie idzie. Ja rozumiem - może zepsuty mikrofon, ale głuchy Skype ? Proszę o pomoc :slight_smile:

A jak rozmowa z “testową” dziewczyną? Próbowałeś? Z jakim skutkiem?

Ja nie słyszę wgl. żadnych dźwięków Skype’a ! A poza tym na tej regulacji głośności pisze, że Skype ma dźwięk na full… Dziewczyny nie słychać, dźwięku jak się włącza, głośności dźwięku akceptacji Skype’a przy regulacji głośności, a reszta dźwięków ( gry, muzyka, gg ) śmiga bez zarzutów - czym to może być spowodowane ?