Gmail chce nowego hasła

Wczoraj gmail zwrócił mi maila z komentarzem ale mój angielski aż tak dobry nie jest.Najważniejsze,że nie mogę na starych hasłach wejść na skrzynkę,domaga się nowych.Czy mam czekać aż przyśle mi jakieś nowe hasła?Może ktoś z was miał taki problem?Mail ,którego wysyłałem,nie zawierał nic dziwnego,krótki tytuł,dwa zdjęcia w załączniku,dlaczego potraktowali to jako spam?Klikałem w linka od gmail,ale nic tam nie zrozumiałem.

wrzuć tu treść maila to my poradzimy co i jak :stuck_out_tongue:

This is an automatically generated Delivery Status Notification

Delivery to the following recipient failed permanently:

‘tutaj adres kumpla’

Technical details of permanent failure:

PERM_FAILURE: Message rejected. See http://mail.google.com/support/bin/answ … swer=69585 for more information.

----- Message truncated -----

wyciąłem moje dane,znalazłem teraz podobny problem na forum ale tam odsyłają gościa do pisania maila do gmail,oczywiście pomoc w tym przypadku nawet na polskiej stronie jest po angielsku

Tłumaczenie: angielski » polski

Why was my message rejected? Here at Gmail, we work very hard to fight spam. This includes not only spam coming into Gmail but spam being sent out from Gmail as well. Believe it or not, spammers sign up for Gmail addresses in large numbers just to send out spam! To help do our part to keep this junk off of the internet, we bounce mail that we are confident is spam. Unfortunately, we aren't perfect and will occasionally bounce legitimate mail. We apologize for the inconvenience. There are a number of ways you can inadvertently confuse our automated spam filter, by sending suspicious-looking or spammy text, for example. By far the most common problem is sending mail cc/bcc'd to large numbers of recipients ("bulk mail") to send out newsletters, invitations, etc. Since spam is sent to many recipients, our spam filter is slightly more likely to confuse bulk mail with spam. Depending on your needs, there are a number of different ways to reliably send bulk mail that avoid the pitfalls of doing it manually with Gmail. You may be interested to try Google Groups for newsletters/mailing lists or Calendar for sending invitations to events. Also, many other Google sites like orkut, Picasa and Youtube offer the ability to automatically notify your friends when you update your profile or upload new pictures or videos so you don't need to email them all yourself.	 	

Dlaczego moja wiadomość została odrzucona?


Tutaj na Gmail, pracujemy bardzo ciężko, aby walczyć ze spamem. Dotyczy to nie tylko spam wchodzących w Gmail, ale spamu jest wysyłane z konta Gmail, jak również. Wierzcie lub nie, spamerzy konto Gmail w dużej liczby adresów tylko do wysyłania spamu! Aby pomóc tym, aby część naszych śmieci poza tym z internetu, poczty odrzuceń, że jesteśmy pewni, to spam. Niestety, nie są doskonałe i czasem odrzuceń uzasadnionych mail. Przepraszamy za niedogodności.


Istnieje szereg sposobów możesz nieopatrznie mylić automatycznego filtru antyspamowego, przesyłając podejrzane lub wyglądające spamerski tekstu, na przykład. Zdecydowanie najbardziej powszechną metodą jest problem z wysyłaniem poczty DW / UDW "d do dużej liczby odbiorców (" luzem mail ") wysyła biuletyny, zaproszenia, itp. Ponieważ spam jest wysyłany do wielu odbiorców, nasz filtr antyspamowy to jest nieco bardziej prawdopodobne mylić z poczty masowej spam.


W zależności od Twoich potrzeb, istnieje wiele różnych sposobów, aby wiarygodnie masowego wysyłania poczty, aby uniknąć pułapek z wykonujemy je ręcznie z Gmaila. Użytkownik może być zainteresowany, aby spróbować Google Groups dla biuletyny / list wysyłkowych lub kalendarza do wysyłania zaproszeń na imprezy. Ponadto, wiele innych miejsc, takich jak Google, Orkut, Picasa i YouTube oferuje możliwość automatycznego powiadomić swoich znajomych podczas aktualizacji profilu lub przesłać nowe zdjęcia lub filmy wideo, więc nie ma potrzeby ich wszystkich e-maili do siebie.

to wyszło z google translatora

Już działa,na stronie gmail przy wpisywaniu starego hasła poprosiło mnie o wpisanie tych literek kolorowych z obrazka i poszło,ale strach pozostał bo jak mają taki filtr antyspamowy to ja już nie wiem

ps.list był najzwyklejszy i w jednej sztuce,do kumpla

Ale jaja. Google robi łaskę, że pozwoli maila wysłać.