Gmail.com

Mam 4 zaproszenia, ten kto chce niech poda swojego maila :slight_smile:

Dziwne, załozyłem wpisuje swoje hasło a to mi mówi że złe a jestem na 100% pewny że to te hasło bo zapisałem. Username też jest oki, moze u nich jakis błąd. Poczekam i zobacze

że tak powiem o co wam chodzi z tym gmail :?:

zaproszenia jakieś co tam mięso taniej dają czy więcej papieru toaletowwego :?: może mi ktoś łaskawie wyjawić sekret gmail :?

Moda taka nastała. :smiley:

czyli rozumiem, że jest to pop kulturowy serwis poczty?? tragedia!! żenada!! pewnie dają gratis dzwonki na komórkę z płyty Mandaryny :hahaha:

Mi zostalo jeszcze jedno zaproszenie. Jesli ktos jest jeszcze chetny. Aha i nie podawajcie maili w formie jawnej (chyba ze lubicie spam), szyfrujcie adresy np. tym

bardzo dziękuje :smiley: pierw sięzdziwiłem że cośnie działa a okazało sie że na OPERZE nie chodzi :frowning: więć musiałem stworzyć konto IE :twisted:

A kto probowal sam je dostac??? :stuck_out_tongue: Ja tak wlasnie je zalozylam. Mowili mi, ze trzeba czekac i czekac a tu za trzecim razem dostalam zaproszenie :smiley:

Teraz mam 4 do rozdania :wink: zapraszam na PW osoby chetne do zalozena konta

pozdro :twisted:

Przeciez dziala na operze. Wystarczy po wejsciu na strone kliknac napis “sign in anyway”.

Mam 3 zaproszenia do rozdania, zgłoszenia kierować na PW (tylko), decyduje kolejność. Nie zapomnijcie podać swego maila.

[update] jeszcze 50 :lol:

Tak, tak. Google nie żałuje ich po jakimś czasie od rejestracji.

mam jeszcze trzy zaproszenia kto chce??

zgłaszajcie się na gg

ja tam se nie założyłem bo aż 6 literowy e-mail to dla mnie zadużo :confused:

jak wysyla sie zaproszenia???

U góry powinieneś mieć odnośnik: ‘invite x friends to gmail’, ale to dopiero po jakimś czasie uzytkowania.

Po następnych paru dniach odnośnik na górze zniknie i przeniesie się w ramkę w lewym dolnym rogu. Po następnych paru dniach liczba dostępnych zaproszeń zmieni się w 50.

jeżeli ktoś chce konto prosze pisać mam 50 zaproszeń !!

jak na gmail wyłączyć antyspam i archiwizacje maili?

Bardzo nierozważnie postępujecie podając w tej formie adres mailowy! :frowning:

I to nie chodzi tylko o Francuza - ale o wszystkich pozostałych userów…

Przecież jak nic, padniecie ofiarą automatycznego skanowania adresów i stajecie się potencjalnym nabytkiem spammerów!

A przecież wystarczy poprosić o kontakt na PW, lub kliknięcie w przycisk z adresem mailowym - o ile takowy posiadacie w podpisie! :slight_smile:

Ja sam wysłalem prosbe o zaproszenie i wczoraj mi wysłali po 3 tygodniach chyba:), wczesniej dostalem zaproszenie ale konto nie działa nie wiem czemu. O dziwo nie mam opcji zaproszenia jak narazie, i pytanie jakies sa serwery SMTP i POp3???

smtp.gmail.com

pop3.gmail.com

a wie ktoś ccoś o wykorzystywaniu gmail jako wirtualny dsyk???