Gmail i Outlook Ekspress

Mam pytanie odnośnie outlook Ekspressa. Otóż miałem przed formatem na moim komputerze sporo maili na OE. Po formacie niestety zostały one usunięte a nie zrobiłem Backupu. Maile dalej są na moim serwerze z Gmaila. W jaki sposób Outlook ma na nowo pobrać maile które są na serweże? Z góry dziękuję za pomoc.

Upewnijmy się iż na pewno są na serwerze.

Wejdź na stronę http://www.gmail.com ==> zaloguj się i sprawdź czy wszystkie wiadomości są w folderze odebrane (jak nie to przenież do niego)

Jeśli nie masz znacznej ilości wiadomości możesz od razu zaznaczyć wszystkie wiadomości (jest do tego specjalny przycisk) a następnie oznaczyć je jako nieprzeczytane.

Takie wiadomości outlook powinien pobrać bez najmniejszego problemu.

Niestety nie znalazłem opcji w OE aby pobierał już przeczytane wiadomości z serwera.

No właśnie w tym problem, że już powyższą opcję wypróbowałem przed zapytaniem na forum i niesty nic z tego. Zaznaczyłem wszystkie 109 moich wiadomości dałem Nieprzeczytane i nic… OE nie pobiera ich :(. Może jakieś inne sugestie?

A OE w ogóle łączy się z serwerem i pokazuje że nie ma na nim żadnych nowych wiadomości?

Wyskakuję jakis błąd przed pobieraniem wiadomości z serwera?

Nie ma żadnych błędów Pobiera normalnie mi nowe wiadomości, ale nie chce pobrać tych starszych…

Złączono Posta : 20.05.2006 (Sob) 20:47

Już wiem w czym lezał problem. wystarczyło w Gmailu w Ustawieniach Uaktywnić POP dla wszystkich Wiadomości ;). Dzięki za próby Pomocy.