GMail - kilka pytań

(Kanaliaon) #1

Witam, używam konta pocztowego na GMailu z poziomu przeglądarki i mam co do niego kilka pytań:

1) Czy da się zrobić tak, że jak usuwam jakąś wiadomość, to ona nie trafia do kosza tylko w ogóle jest usuwana na całego?

2) Czy da się zrobić autoopróżnianie folderu Kosz i Spam po x dniach?

Dodam, że w ustawieniach GMaila nic nie ma na ten temat.

(Qrs) #2
  1. nie

2. domyślnie jest ustawione i tego już nie zmienisz

(Kanaliaon) #3

Szkoda bo niby GMail taki dobry a tak mało możliwości konfiguracji...

(Gorgoroth) #4

To załóż sobie na wp :smiley:

Rzeczy o które zapytałeś są po prostu nikomu nie potrzebne do życia. Kosz jest po to, żeby coś niego odzyskać i tego nie zmienisz...

(Kanaliaon) #5

Na wp mam konto i po 20 reklam dziennie...

(Gorgoroth) #6

Wiem, dlatego porównałem najlepszą skrzynkę (Gmail) z jedną z najgorszych (wp). Tak więc nie warto zwracać uwagi na takie pierdoły, tylko trzeba cieszyć się, że nie ma spamu, maile dochodzą szybko i ogólnie skrzynka jest niezawodna.

(Kanaliaon) #7

Spam jest ale o wiele mniej niż w innych pocztach.

(Danielm86) #8

Jak się podaje adres e-mail po różnych warezach to nic w tym dziwnego, że jest masa spamu. Jak u mnie to na wp jest najmniej spamu 1 lub 2 wiadomości. Najwięcej spamu jest na o2 ale... (zgadnijcie co teraz napiszę) filtr antyspamowy z Opery wyłapuje wszystko. Z gmail wolę nie korzystać.

(Gorgoroth) #9

Ja korzystam z dwóch skrzynek - o2 i Gmail. o2 mam podpięte pod Gmail także wszystkim zarządzam z jednego miejsca. I jedyny spam dochodzi do mnie z iTunes. Nic więcej.