Gmail nie widzi poczty

(Mckoval) #1

Witam,

może tu mi ktoś pomoże - wchodzę na skrzynkę Gmaila i widzę tylko część z całej korespondencji - konkretniej 6 z 400 maili. Nic nie było kasowane.

Próbowałem też pobrac przez thunderbirda - ale on też nie widzi więcej maili.

Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Z góry dziękuję za pomoc,

pozdrawiam,

mckoval

(tores1977) #2

A gdy klikasz zakładkę wszystkie ?

(Mckoval) #3

też nic, generalnie z mojego kompa wygląda to tak jakby więcej poczty nie było...

(kozunio12) #4

Czy nikt oprócz Ciebie nie ma dostępu do Twojej poczty? Jeżeli tak, to spytaj się, czy ktoś Ci nie usunął wiadomości. Poczta nie potrafi tak z siebie po prostu zniknąć.

(Mckoval) #5

generalnie jest to mail grupy dziekańskiej i żadna z wiadomości nie była usunięta.

(Kasztaniasty) #6

Możliwe że ktoś użył jakiegoś klienta poczty i ściągnął całą pocztę na dysk lokalny ...

(kozunio12) #7

A propos klienta poczty. Jeżeli poczta została pobrana na dysk lokalny i usunięta z niego(dysku) to mogło również usunąć pocztę z serwera. Niektóre programy mają domyślnie zaznaczoną opcję równoczesnego usunięcia plików z serwera i dysku lokalnego.

(Mckoval) #8

ta poczta fizycznie jest na mailu - widziałem to przy znajomym... Wygląda na to, że tylko ja mam taki problem :S

(Sebos99) #9

Może widziałeś ją w koszu lub innym folderze gmaila?

Napisz do supportu

http://www.google.com/support/forum/p/G ... aign=gmail

Tylko ty masz problem, tzn że występuje on tylko na twoim komputerze? Na innym da się normalnie przeglądać pocztę?