Gmail-zawartosc poczty nie laduje sie od razu-jak kiedyś?

Witam serdecznie, mam problem ze swoja pocztą na gmail’u. Kiedyś poczta chodziła jak bajka wpisywałem tylko gmail.com i od razu mogłem przeglądać cała zawartość skrzynki. Teraz niestety nie chodzi tak płynnie jakbym chciał. Trzeba odświeżyć 2x/3x i dopiero wtedy widzę zawartość poczty. Czasami też wyskakuje komunikat, że nie udało się wejść na pocztę i pisze: “wyłącz funkcje laboratorium i spróbuj ponownie” Laboratorium mam wyłączone, a cały czas pokazuje mi ten komunikat. Pozdrawiam i czekam na rozwiązania. :lol:

U mnie Gmail słabo działa na Operze, może to jest przyczyną.

Gmail, jak zresztą, wszystkie usługi google działają wyśmienicie na Chrome.

Spróbuj innej przeglądarki.

Fakt, na Chromie poczta chodzi jak ta lala, wpisuje adres gmail.com, albo wyszukuje z listy wciskam wpisuje jeszcze jeden link wracam do poczty i już jest załadowana zawartość poczty, na operze mi tak nie działa. Jak mogę przyspieszyć działanie gmaila na operze?

Możesz spróbować włączyć Opere Turbo jak wchodzisz na Gmail, ale nie wiem czy to coś da.

Niestety Google utrudnia dostęp do swoich produktów przez Operę. Taka polityka i nic nie poradzimy.

Jakoś nie mogę w to uwierzyć bo bardzo długi okres czasu korzystałem z gmaila przez opera i troch przez mozille i wszystko było sprawne, dopiero od jakiegoś czasu tak zaczęło działać tak byle jak. Coś kiedyś grzebałem w ustawieniach, jest taka możliwość aby przywrócić normalne ustawienia w gmailu?

Czasem mam to samo , zauważ że kiedy wybierzesz otwórz w prostym widoku to na górze bedzie komunikat o zmianie przelgądarki i na liscie proponowanych przegladarek nie ma opery … taka polityka ; )

To antiferno sugerujesz sprawdzać pocztę w Chromie albo w Mozilli? No ale to bez sensu! Tyle czasu mi chodziło na operze wszystko pięknie i dopiero od jakiegoś czasu tak zaczęło działać mozolnie. A może jakiś klient do poczty by rozwiązał sprawę? :?

Nie sugeruje - propostu stwierdzam że google łapie sie perfidnych zagrań , co do klienta moge polecić ze swojej strony thunderbird albo theBat!

Dobra ok, to na razie koniec tematu, instaluje jakiegoś klienta poczty, może się sprawdzi, spodoba mi się, pozdrawiam! ! :slight_smile: