Gmail-zawartosc poczty nie laduje sie od razu-jak kiedyś?


(Pinio150) #1

Witam serdecznie, mam problem ze swoja pocztą na gmail'u. Kiedyś poczta chodziła jak bajka wpisywałem tylko gmail.com i od razu mogłem przeglądać cała zawartość skrzynki. Teraz niestety nie chodzi tak płynnie jakbym chciał. Trzeba odświeżyć 2x/3x i dopiero wtedy widzę zawartość poczty. Czasami też wyskakuje komunikat, że nie udało się wejść na pocztę i pisze: "wyłącz funkcje laboratorium i spróbuj ponownie" Laboratorium mam wyłączone, a cały czas pokazuje mi ten komunikat. Pozdrawiam i czekam na rozwiązania. :lol:


(system) #2

U mnie Gmail słabo działa na Operze, może to jest przyczyną.

Gmail, jak zresztą, wszystkie usługi google działają wyśmienicie na Chrome.

Spróbuj innej przeglądarki.


(Pinio150) #3

Fakt, na Chromie poczta chodzi jak ta lala, wpisuje adres gmail.com, albo wyszukuje z listy wciskam wpisuje jeszcze jeden link wracam do poczty i już jest załadowana zawartość poczty, na operze mi tak nie działa. Jak mogę przyspieszyć działanie gmaila na operze?


(system) #4

Możesz spróbować włączyć Opere Turbo jak wchodzisz na Gmail, ale nie wiem czy to coś da.

Niestety Google utrudnia dostęp do swoich produktów przez Operę. Taka polityka i nic nie poradzimy.


(Pinio150) #5

Jakoś nie mogę w to uwierzyć bo bardzo długi okres czasu korzystałem z gmaila przez opera i troch przez mozille i wszystko było sprawne, dopiero od jakiegoś czasu tak zaczęło działać tak byle jak. Coś kiedyś grzebałem w ustawieniach, jest taka możliwość aby przywrócić normalne ustawienia w gmailu?


(antiferno) #6

Czasem mam to samo , zauważ że kiedy wybierzesz otwórz w prostym widoku to na górze bedzie komunikat o zmianie przelgądarki i na liscie proponowanych przegladarek nie ma opery ... taka polityka ; )


(Pinio150) #7

To antiferno sugerujesz sprawdzać pocztę w Chromie albo w Mozilli? No ale to bez sensu! Tyle czasu mi chodziło na operze wszystko pięknie i dopiero od jakiegoś czasu tak zaczęło działać mozolnie. A może jakiś klient do poczty by rozwiązał sprawę? :?


(antiferno) #8

Nie sugeruje - propostu stwierdzam że google łapie sie perfidnych zagrań , co do klienta moge polecić ze swojej strony thunderbird albo theBat!


(Pinio150) #9

Dobra ok, to na razie koniec tematu, instaluje jakiegoś klienta poczty, może się sprawdzi, spodoba mi się, pozdrawiam! ! :slight_smile: