Gniazdko tel. i Netia na inne osoby - problem

Witam,

Moi rodzice podpisali jakiś miesiąc temu umowę z Netią na internet 4 mb. Umowę podpisała moja mama, a gniazdko telefoniczne jest na imię ojca. I tu zaczynają się problemy. Netia kończyła mi się 19.09 i w ciągu 2-3 dni mieli podłączyć mi internet z Netii, teraz zadzwonili, ze TP nie zgadza się ponieważ gniazdko i umowa z netii są na inne osoby. Ci z Netii twierdzili że szybciej będzie zmienić umowę u nich niż zmieniać linię telefoniczną u TP na inną osobę.

Mam pytanie do osób, które miały podobny problem, ile będę czekał aż rozpatrzą te wszystkie dokumenty i podłączą mi ten internet, bo ani TP ani Netia nie są wstanie odpowiedzieć… ?

Wszyscy w domu potrzebują internetu, ja do szkoły :slight_smile: a rodzice do pracy, i szczerze to ciężko tak żyć :confused:

miesiąc czasu poczekasz,TP zawsze robi problemy,ja miałem problem z adresem bo ktoś w netii przekrecił moj adres i TP odrzuciło wniosek i musiałem miesiąc czasu czekać

Ja tak samo. U mnie też imię się nie zgadzało. Po tygodniu zadzwonili że coś się nie zgadza i trzeba jeszcze raz wypełnić jakieś tam oświadczenie które oni przyślą. Drugi tydzień zanim do mnie doszło. Ha i tu najlepsze :smiley: wysłali nie takie jak trzeba. Więc znowu telefon, następny tydzień. Tym razem dobre, wysłałem znowu tydzień czekania.I w końcu sms od netii że usługa aktywna. No to u mnie wyszedł prawie dokładnie miesiąc, może trochę więcej. A najgorzej jest się właśnie czegoś dowiedzieć. Brak jakichkolwiek kompetencji u konsultantów Netii przeraża. Dzwoniłem do nich z 15 razy i zawsze słyszałem co innego. :smiley:

washingtonplx , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978