GNU Gadu 2 / obsługa, jakość

(JarekMk) #1

Czy ktoś z tego korzysta ? jak się sprawuje ?

(D@widoS) #2

Ja z tego korzystałem i nie byłem zadowolony ;/ nie wiem czemu ale często moje wiadomości w ogóle nie docierały do znajomych,często komunikator sam się wyłączał z nie wiadomych przyczyn i trochę wolno u mnie się sprawował.

Nie polecam tego komunikatora.

(roobal) #3

Zdecydowanie wole kadu, bardziej przypomina oryginalne gg :mrgreen: Polecam!

(D@widoS) #4

no ja go używam i nie narzekam.

JarekMk jeśli potrzebujesz komunikatora który będzie obsługiwał inne sieci (np. tlen,jabber) to polecam komunikator tleenX2.

(roobal) #5

Złączono Posta : 02.04.2007 (Pon) 14:19

Mysle, ze to chyba najlepszy odpowiednik gg pod linuksa! Mysle, ze zdecydowanie wiekszosc go uzywa :mrgreen: Kiedys jeszcze uzywalem kopete (multikomunikator), ktory obsluguje rowniez gg, ale mnie strasznie denerwowaly 2 rzeczy (chyba, ze nie umialem tego sobie ustawic, ale teraz to i tak juz nieistotne dla mnie): nieuporzadkowanie listy wg statusow oraz niezapamietywanie opisow :slight_smile: Tak poza tym komunikator spoko, czasami jeszcze go uzywam do ICQ, choc obsluga ICQ na kopete jest rowniez denerwujaca :smiley:

A co do tleenx2 u mnie gg nie dziala, bo nie moze sie polaczyc z jabberem, ale to tez dla mnie nieistotne, bo uzywam kadu a tlen rzadko kiedy 8)

Pozdrawiam

(JarekMk) #6

W sumie to szukam zastępcy Konnekta :slight_smile:

A co powiecie na Mirandę ? Czytałem że bardzo dobrze współpracuje z Wine

(roobal) #7

Wiesz z komunikatorami odpalonymi przez wine roznie bywa, ale sprobowac nie zaszkodzi :mrgreen:

(Me) #8

Sproboj Gaim 2.0... Ciagle wersja beta ale naprawde godny polecenia komunikator. Uzywam od samego poczatku wersji 2.0...