GoD-kto slyszał o tym programie?

siemka!! mam pytanko czy słyszal ktos o programie(GoD) do sciagania plików ze stronki??? Bo nie wiem cy to jakis przewał nie jest przypadkiem:/. z góry dzieki

GoD nie służy do pobierania plików ze stronki, tylko jest to program typu p2p.

http://www.god.com.pl/

wionco , I nie polecam go, bo jest płatny. Kosztuje 9 zł. Ponoć jest szybki (ja w to nie wierze) ale nie testowałem. Szkoda mi na to kasy.

Faktycznie, żeby coś pościągać trzeba zapłacić 9zł. A i potem są różne kombinacje, gdzie to 9zł może przepaść xD

Program można ściągnąć za darmo… Ale jak chce się wyszukać plik wyskakuje pop-up z informacją, że należy zapłacić 9 zł i wpisać kod. Płaci się SMS-em.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Wszyscy się powtórzyli ile program kosztuje… Ale czy ktoś wie jakie są prędkości, czy jest bezpieczny i w ogóle czy dużo jest tam plików. Może którys z userów miał z nim do czynienia. Przyznam się, że mnie też to zaciekawiło. Jest to tak samo podejrzany program jak ten jakiś UseneXt czy jakoś tak… też jakiś niemiecki programik, ponoć super szybki, ale wymagają zapłaty…

Jaki jest sens wydawać 10 zł poszukaj se a znajdziesz ciekawsze rozwiązanie np: Ares - za free i spoko śmiga, sam go miałem :wink: Więc polecam.

A jeżeli bardzo chcesz GoD to powiem ci mój kolega go ma -.^ wykupił licencję i nie narzeka. Ale zastanów się jest sens :} tracić 10 zł :rainbowafro:

Pzdr.

jest stronka o takiej samej lub podobnej nazwie z mnóstwem plików legalnych inaczej, więc chyba nie warto ryzykować…