GoodRam 1 gB nie dziala?

witam kupiłem ostatnio pamiec 1 gb w moim kompie mam 2 banki i w 2 byl tez good ram ale ten nowy nie chce mi dzialac, dodam ze mam płyte fujitsu siemens i kiedy wloze ten 1 gb to jak jest pasek na poczatku gdzie jest czas zeby wejsc do biosu tam koptuter stoi czym to moze byc spowodowane, w biosie widzi pamiec ale po resecie stoi prosze o szybka odp pozdrawiam

Jaką masz płyte główną i jakie to ramy dokładnie??

Nie ma na dole ekranu, albo gdziekolwiek napisu Press F1 to Enter Setup?

Sprawdź, wciśnij wtedy F1 i wejdź do biosu. Tam załaduj ustawienia zoptymalizowane.

Jak nie pomaga, to zrób reset biosu: viewtopic.php?f=7&t=267235

nie wiem dokładnie jak plyta fujitsu siemens athlon 3000 mialem pamiec good ram werenty void 512 czy cos tamkiego i goodram 256 resetowalem juz bios i to nic nie dalo i nawet jak wsadzielm sama kosc 1 gb tez nie chcialo chodzic wiec nie wiem co mam teraz zrobic

Ściągnij Everest Ultimate Edition.

Potem przechodzisz do zakładki płyta główna > płyta główna > spisujesz nazwa pł. gł.

Potem płyta główna > SPD i spisujesz te ramy.

DIMM5: Nanya M1U51264DS8HC3G-5T

DIMM6: GoodRAM GR400D64L3/256

Nazwa płyty głównej FUJITSU SIEMENS D1605

pomozcie co mam z tym zrobic czy to moze byc spowodowane tym ze jest za szybka pamiec ??

Ramy mają po 400MHz, a płyta je obsługuje. To ja niewiem w czym, jest problem.

młot93 , robiłeś to?

Zrób zdjęcie tego ekranu, gdzie komputer zatrzymuje się i daj je na forum.

http://rapidshare.com/files/146690567/v.JPG.html tu znajduja sie najwazniejsze momenty podczas tego co mozna zrobic z komputerem kiedy wloze goodram1gb

1 tak wyglada bios , jak widac wyszukal pamiec i pokazuja ja

2, to pasek (stanu ??) w tym miejscu staje komputer i dalej nic nie mozna zrobic ani wejsc do biosu ani nic

3, przy ladowaniu biosu wyskakuje mi ten komunikat tylko ze nie wiem co to moze byc\

ładowalem od nowa bios (standardowe ustawienia ) był reset 31 minut czekania xD i w bioie widzi amiec tylko do sys nie wchodzi i stoi na tym pasku caly czas dodam ze u mojego brata chodzi na kompie a u mnie nie