Google Chrome 7 wysiada na Youtube

Witam,

od kilku dni Google zaczął mi świrować na YouTube, nie instalowałem żadnych dodatków ani nic, po prostu nagle się tak dzieje. ;/

Przy oglądaniu filmików czasami się zacina i wszystkie karty itp. kompletnie się zamyka Chrome, od nowa muszę się wszędzie logować itp. jest to męczące. Jednak zdarza się to rzadko, gorzej jest gdy odtworzę listę odtwarzania, wtedy się co 2-3 piosenki zatnie. Zacina się Tylko podczas przechodzenia na inny utwór, czyli jeden się skończy, automatycznie przenosi na drugi i boom. Wygląda mi na to, że jakiś problem z Flashem.

Ma ktoś jakieś porady? Nie interesuje mnie zmiana przeglądarki.

Mam identyczny problem przy becie, to samo ścina kompletnie wszystkie filmiki, szczególnie jeśli są otwarte na innych kartach, na które przez parę minut nie wchodzę.

A ja korzystam ze stabilnej wersji, więc co się dzieje? ;x

@edit:

Ja ogólnie teraz próbuje przykładowo do YouTube otwierać nowe okno… Jeżeli nie wypali to może incognito?

Chodzi mi o to, że jak się zatnie to kit, ale żeby nie zamykało pozostałych kart…

otoz youtube a w sumie google testuje chyba zachowanie sie html5 przy masowym uzyciu ;p

http://www.youtube.com/html5 i wybierzcie ze chcecie korzystac z flash ;p

Ja mam tak:

Nie korzystasz obecnie z wersji próbnej HTML5.

Czyli to nie to . :frowning: Póki co od 30 minut słucham muzyki z listy odtwarzania na nowym oknie i się nie zacina. Widać, że problem jest wtedy, gdy YouTube jest otwarty w oknie gdzie są inne karty.

wyczysc cache przegladarki i sprawdz ;p

Też nic. Jednak na razie działa YouTube na osobnym oknie i jest git. Zobaczymy co dalej. :]

W każdym razie jest to już jakieś rozwiązanie (osobne okno do YT). ; p