Google Chrome a zapamiętywanie haseł

Mam taki irytujący problem w google chrome z zapamiętywaniem hasłem.

Dokładniej chodzi mi o to, że powiedzmy po wyłączeniu przeglądarki czy zamknięciu karty po jakimś czasie, wylogowuje mnie z danego serwisu mimo zaznaczonej opcji “zapamiętaj mnie” czy “nie wylogowuj”. W formularzu logowania oczywiście login i hasło są już wpisane, jednak manualnie znów muszę się logować. Jest to nico irytujące i nie wiem czy to już taka przypadłość w chrome czy może jakaś opcja mi umknęła, żeby w ogóle nie wylogowywał mnie z zalogowanych serwisów.

To nie zależy od przeglądarki. Logując się na forum DP, gmaila, czy forum pcformat, tygodniami nie ponawiam logowania do czasu czyszczenia ciasteczek. Zaś do forum cytaty info, czy nowa fantastyka, to kilka razy dziennie muszę się logować.

no coś w tym jest. ale po pracy w operze przez dłuższy czas byłem przyzwyczajony do tego, że nie wylogowywało mnie z żadnego serwisu, no chyba jedynie z banku online.

no ale jestm w tym prawda co mówisz, bo fakt faktem są serwisu do których nie muszę się logować co czyszczenie ciastek.

Mam pytanie:

Mam zapisane swoje hasła na koncie w Google Chrome, wchodzę sobie w przeglądarkę na kompletnie przypadkowym komputerze (w pracy), loguję się i mam swoje hasła. Tylko dlaczego, kiedy odłączam konto, przeglądarka dalej pamięta moje hasła? Czy to ja jestem łosiem, czy to takie genialny pomysł twórców? Da się z tym coś zrobić, czy tak już musi być? Nie bardzo podoba mi się zostawianie swoich haseł i ustawień gdzie popadnie (albo czyszczenie pamięci za każdym razem).