Google Chrome - błąd w grafice? smuga

Witam!

Znowu mam dziwny problem i się do Was zwracam. Chodzi o dziwny błąd w przeglądarce Google Chrome. Przy pasku adresu jest dziwna smuga, wygląda jak fragment cienia.

Z początku myślałem, że mam brudny monitor, ale okazało się, że jest to na stałe przyklejone do Chroma. Siedzi tam już kilka dni, przeglądarka nawet się zaktualizowała do najnowszej wersji (5.0.360.0 dev) a smuga została. Wyłączałem przeźroczystość okienek, przesuwałem okienko, ale smuga pozostaje. Po włączeniu na pełny ekran smuga przesuwa się kawałek w lewo. Nie przeszkadza w żaden sposób w użytkowaniu programu, ale denerwuje…

Co z tym zrobić? Ma ktoś podobny błąd? Poniżej zdjęcie tego dziadostwa:

smuga.jpg

heh nigdy takiego czegos nie mialem ani nie widziałem! A zrób może reinstall powinno pomuc

No niestety nie pomogło… Co prawda zachowałem ustawienia itp. bo nie chciałem stracić historii itp. przy reinstalacji.

No trudno :slight_smile:

kurde to niewiem czego to jest wina :?

Kopię profilu możesz utworzyć, kopiując folder “User Data” z C:\Users\Nazwa Użytkownika\AppData\Local\Google\Chrome :wink:

Miałem to samo z wersją 5.x Chrome. Prawdopodobnie jest to bug wersji beta i dev, ponieważ dokładnie to samo mam z ChromePlus.

No to w takim razie muszę zaczekać na jakąś kolejną aktualizację, albo finalną wersję.

Dziękuję wszystkim!