Google Chrome, długie zakończanie pobierania

Witam.

Problem polega na tym że jak coś ściągam i już się wszystko pobierze to pisze że zostało 0 sekund do końca i tak czasami nawet przez 2 minuty. Jak temu zaradzić?

Z góry dzięki za pomoc.

image_id: 3209

wydaje mi się, że plik skanuje w tym momencie program antywirusowy - sprawdź w menadrżeże zadań, czy nie rośnie mu zużycie zasobów w tym momencie.

Spróbuj też wyczyścić pamięć podręczną.

Najprawdopodobniej skanuje pod kątem wirusów - bez noda odrazu mi pobiera, z nodem tez mam taki “postój”.

Sprawdzane na Operze, u ciebie też pewnie tak jest :] Chyba, że nie korzystasz z oprogramowania antywirusowego, to wtedy będziemy się zastanawiać dalej.

Gdy na koniec pobierania jest taki przestój proces ekrn.exe intensywnie pracuje. Dodam że ekrn.exe jest procesem eseta.

Czy jest możliwość coś z tym zrobić? Doskonale wiem kiedy ściągam jakiegoś syfa a gdy nie jestem pewien mógł bym ręcznie przeskanować.

jeśli pobierasz wszystko do określonego katalogu, to chyba jest możliwość wyłączenia go z usługi skanowania.

EDIT: to chyba na tej zasadzie dodajesz do wyjątków skanera - http://www.eset.pl/pomoc/faq/wylaczenia … erver.html

Pomyślałem o tym zanim mi to napisałeś, wyłączyłem ze skanowania cały pulpit.

Dam znać czy działa jak będę coś większego ściągał.