Google Chrome i debugujący Flash... Problem od google czy?

Witam,

posiadam przeglądarkę Google Chrome, zauważyłem, że po otwarciu zbyt dużej ilości kart z Flashem to Adobe Flash Player ulega awarii. ;/ Dzieje się to czasami przy 3-4 kartach, a czasami przy 10+ kartach. Przed wywaleniem flasha Chrome zaczyna strasznie mulić, wtedy wiem, że zaraz flash padnie.

No i tutaj jest już minus dla Googli, niby najszybsza przeglądarka bla bla … Ale dalej do tematu, co z tym flashem? Myślałem może, że stary flash i wchodzę na stronę Adobe, chce pobrać najnowszą wersję, ale wyskoczyła informacja “Twoja przeglądarka Google Chrome ma już zainstalowaną najnowszą wersję flash.” ;/ To jest problem Chrome czy może mój komp? Na Firefoxie flash nie wywala nawet przy 40+ kartach, nie było problemu także z Operą ani IE8.

Ktoś ma jakieś pomysły? Proszę o pomoc. ;/

PS. Aha i Chrome się bodajże wczoraj zaktualizował do najnowszej wersji.

Jaka wersja Chrome i Flasha?

Chrome zaktualizował się jak pisałem do najnowszej wersji 7+.

Flasha nie aktualizowałem od jakiś 2 miesięcy, ale gdy wchodzę przez Chrome na stronę Adobe to nie mogę aktualizować bo niby mam najnowszą wersję.

W ogóle chrome jakoś muli, zacina, nie to co firefox. I wczytuje dłużej strony niż firefox, nie wiem czemu tak jest. ;x Może reinstal się przyda.

Hmm, nie prościej zatualizować go ręcznie?

Właśnie poświeciłem temu pare minut, skasowałem Chroma kompletnie z kompa, wszystko usunąłem. Wyczyściłem kompa CCleanerem, zrestartowałem, zainstalowałem Chrome (przez Firefoxa wszedłem na Google i stamtąd bezpośrednio zainstalował mi się Chrome). Wszystko od zera, czyściutko. Ustawiłem opcje, zainstalowałem tylko Adblocka i Cleana (dodatki) i wtedy import danych z Firefoxa. Teraz już nie muli, chodzi szybciej niż Firefox i nawet strony lepiej wczytuje (szybciej).

Jeszcze tylko muszę sprawdzić jak wygląda sprawa z tym Flashem, ale na razie nie mam co oglądać na Youtube, może wieczorem się zobaczy. :d

@edit:

Tak przy okazji wiesz może co zrobić, aby Chrome działał na jednej karcie? Po prostu czasami jestem na jednej stronie, chce wejść w np. newsy i mi chrome otwiera w nowej karcie drugą stronę ;/ Do firefoxa był dodatek na to.